Погода: 20°C

Вівторок, 22 грудня 2020 11:07 Прочитано 224 разів

Комунальне підприємство Ірпеня закуповувало комутатори за завищеною ціною. Виділення коштів лобіював депутат Літвинов

Автор

Комунальне підприємство м.Ірпінь КП "Ірпінькомунікаціясервіс" купила 33 комутатора за завищеною ціною, переплативши на 65 тис грн більше. Лобіював виділення коштів цьому КП особисто депутат від Нових Облич Андрій Літвинов. Про це повідомляє "Депутатське об'єднання Ірпеня "Успішна громада". Повний текст звернення депутатського об'єднання:

"На початку аудиту комунальних підприємств Ірпеня депутат від партії Свобода Роман Погорілий виявив перший факт корупції на КП "Ірпінькомунікаціясервіс".

 
Комунальники два тижні тому вкрали 65 тисяч гривень на закупівлях мережевого обладнання - комутаторів. Це видно із документації з сайту Прозоро. Обладнання у кількості 33 штук закуповувалося по ціні 6350 гривень при ринковій вартості 4363 гривні. Корупційну оборудку здійснив особисто директор Артем Калічка.
Враховуючи те, що на третій сесії Ірпінської міської ради депутат від Нових облич Андрій Літвинов лобіював виділення цьому комунальному підприємству додатково 700 тисяч бюджетних коштів, то можна зробити висновок про його причетність до крадіжки.
За результатами аудиту матеріали будуть передані у правоохоронні органи." 
Тендер в Ирпене
 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 224 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту