Погода: 2°C

Четвер, 11 червня 2020 17:30 Прочитано 2570 разів

Дерева чи пиво по акції? В Ірпені замість зеленої зони хочуть побудувати АТБ. Відео

Автор

В Ірпені, по вул. Гостомельське шосе, є сквер Героїв Небесної Сотні. Має таку символічну назву не просто так, за цей сквер була пролита кров місцевих активістів, коли в останній раз цю ділянку намагались забудувати багатоповерховим будинком. Але нічого не вийшло - активна місцева громада демонтувала паркан та не дала будувати. Зараз місцева влада знову придумала "схему": замість багатоповерхівки, хочуть побудувати супермаркет АТБ. Цей варіант вже навіть має своїх прихильників, для яких вартість ковбаси чи пива вище ніж зелена зона, яка одна з небагатьох в цьому районі.  Інтерв'ю та план дій ви можете побачити в нашому сюжеті.

Media Коли ми питали прохожих, то більшість підтримало те, що тут має бути саме зелена зона, а супермаркетів і так вистачає. В будь-якому разі керівництво АТБ може отримати доволі сильний рух опору в цьому районі та значно заплямувати рейтинг компанії, т.к. для будівництва треба не тільки піти проти місцевих, вирубити дерева, та знести козацький хрест. 

Петицію можна підписати за посиланням: https://petition.e-dem.ua/irpin/Petition/View/441?fbclid=IwAR3muNwpGNiIrXWkc-UBpCPyYSbXR1KmKrZsbRRG4tyN7OCWGaYouK9SJq8

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2570 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту