Дерева чи пиво по акції? В Ірпені замість зеленої зони хочуть побудувати АТБ. Відео

В Ірпені, по вул. Гостомельське шосе, є сквер Героїв Небесної Сотні. Має таку символічну назву не просто так, за цей сквер була пролита кров місцевих активістів, коли в останній раз цю ділянку намагались забудувати багатоповерховим будинком. Але нічого не вийшло - активна місцева громада демонтувала паркан та не дала будувати. Зараз місцева влада знову придумала "схему": замість багатоповерхівки, хочуть побудувати супермаркет АТБ. Цей варіант вже навіть має своїх прихильників, для яких вартість ковбаси чи пива вище ніж зелена зона, яка одна з небагатьох в цьому районі.  Інтерв'ю та план дій ви можете побачити в нашому сюжеті.

 Коли ми питали прохожих, то більшість підтримало те, що тут має бути саме зелена зона, а супермаркетів і так вистачає. В будь-якому разі керівництво АТБ може отримати доволі сильний рух опору в цьому районі та значно заплямувати рейтинг компанії, т.к. для будівництва треба не тільки піти проти місцевих, вирубити дерева, та знести козацький хрест. 

Петицію можна підписати за посиланням: https://petition.e-dem.ua/irpin/Petition/View/441?fbclid=IwAR3muNwpGNiIrXWkc-UBpCPyYSbXR1KmKrZsbRRG4tyN7OCWGaYouK9SJq8

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2206 раз