Menu

Засновнику та активісту ГО "Закон та Контроль" Сергію Ладовчину спалили магазин.

Засновнику та активісту ГО "Закон та Контроль" Сергію Ладовчину спалили магазин.

Про цю подію повідомив депутат міської ради Ірпеня та захисник зелених зон Лаврентій Кухалейшвілі на своїй офіційній сторінці, а саме те, що 9 березня, Сергію Ладовчину спалили магазин. Магазин згорів вщент, збитки від підпалу оцінюють під 1 млн. грн. 

 

Пряма мова: "

Друзі це повний п....ць!!!

Треба резонанс!

Нашого другу Сергей Ладовчин, спалили магазин!!! Згоріло все вщент! Сергій один із засновників і керівник ГО "Закон і контроль"!!!

Я тільки вчора про це дізнався, хоча подія сталася ще 9 березня! Сергій дуже скромна людина і про це знали тільки його друзі!

Сказати що я в щоці це нічого не сказати! Що це взагалі ....ть таке вібувається в нашому регіоні?!!!

За останні кілька років в Приірпінні активістам спалили більше 10 машин! Скоїли з десяток нападів на активістів!

І жодний покидьок не поніс за це покарання!

А тепер ще і підпал майна!

Я вчора спілкувався з Сергієм він каже, що збиток за попередніми даними складає майже 1 000 000грн!

Я вимагаю від поліції, як умога швидше встановити це був підпал чи проблеми з електропроводкою, як люблять кваліфікувати в таких випадках, щоб не було резонансу!

Особистоя я переконаний, що це був саме підпал!

З чого я роблю такі висновки?!

Сергій має активну громадську позиції! І він її активно проявляє! Не буду перелічувати всі справи Сергія! Можу лише сказати, що завдяки Сергію і хлопцям з ГО "Закон і контроль" в минулому 2019 році ми вигнали потвор з заплави рі. Ірпінь біля шлюзу #6, де ті негідники вивозили торф багатотонними вантажівками, та засипали все сміттям, таким чином готували майданчик для забудови!!!

З того Сергій допомогав нам постійно! Він був на кожній нашій акції прямої дії! І зараз він з першого дня підримував нас в боротьбі за збереження заплави р. Ірпінь!

За свою громадянську позицію Сергій постраждав не вперше! 2 роки назад у Сергія вкрали коштовну машну Ауді Q7. яку він привіз аби розмитнити!

В минулому році обікрали цей його магазин що спалили!

Активисту сожгли магазин в Ирпене

Я не знаю чим ми можемо допомогти Сергію в цій складній ситуації! Моральна підтримку йому точно не завадить!

Друже тримайся! Я впевнений, що вся активна Громада Приірпіння морально тебе підтримує!

У кого є які думки з цього приводу! Ми не маємо право кидати наших друзів в складній ситуації!

Як я завжли казав, Громада це не мешканці міста! То населення! Громада це спільнота людей, які переймаються долею свого міста і переймаються і допомогають вирішити проблеми один одного!

Ще раз скажу, що ми вимагаємо від поліції швидкої реакції по цій ситуації! Якщо ви не можете боротися проти такого свавілля це за вас буде робити активна Громада! Нам виставить знань і засобів для цього! От тільки ви тоді нам нааіщо потрібні!!!


 Причинами підпалу може бути активна громадська діяльність Сергія - останній місяц він разом з активістами ГО "Закон та контроль" активно заважали забудувати заплаву р.Ірпінь. Крім захисту зелених зон Сергій є ініциатором петиции щодо ліквідації угроповування "Муніципальна Варта"
Підпали, напади на активістів, які заважають владі красти, а депутатам-забудовникам забудовувати Ірпінь, для міста стало звичайною справою. Поліція за весь час не зайшла жодного замовника. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины