Погода: -1°C

Субота, 12 жовтня 2019 06:45 Прочитано 2160 разів

Внимание! Инвесторы ЖК Панорамный заявляют про рейдерский захват Пешим и просят помочь с распространением этой новости

Автор ЖК Панорамный
Внимание! Инвесторы ЖК Панорамный заявляют про рейдерский захват Пешим и просят помочь с распространением этой новости

Шановні жителі, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, та усі, хто знає що таке рейдерський захват і беззаконня, прошу допомогти нам хоч у розпосюдженні даної інформації. Для нас це дуже важливо! Ми не перекриваємо дороги, ми прекрасно розуміємо, що вашої вини тут нема, і тому не хочемо приносити вам дискомфорту. Ми не чужі вам люди, і можливо, щодня ми пересікаємось в супермаркетах, в метро, в траспорті чи просто на вулиці, а тому віримо і надіємось, що вам не байдуже і до нас.

Media 

Як ви знаєте, у нас в Ірпені не має влади та скрізь незаконно вирубують ліса, парки, а тепер ще й віджимають землю і майно…. Anastasiia Popsuy і Олександр Маркушин лише просто піараться, а насправді, не можуть навіть собі допомогти…

Рейдерский захват ЖК Панорамного

Сьогодні відбувався черговий рейдерський захват нашого майна ЖК Панорамного!!! Захват за участю тітушок, погроз і криків, що у нас все “на мазі”, ми самі собі буква закону(((( Горезвісна сімя Пєших, яка украла у нас землю, парковку, комунікації, сьогодні поставила свої ворота в арці нашого дому - в арці, що як мінімум передбачена для заїзду пожежного та рятувального транспорту.

Ми викликали місцеву поліцію, та вони наче заодно, тому що зовсім нічого не зробили.. геть нічого…. І це уже 4 чи 5 звернення до поліції за останній місяць - та Пешого нічого не зупиняє…. З фото і відео можна побачити, що рейдери вирішують усі свої задачі лише одним дзвінком і поліція просто їде з обєкту….

panoramnyi zachvat3

Ми знаємо, що голова КОДА https://www.facebook.com/mykhailo.bnoairiian Mykhailo Bno-Airiian, прокурор київської області Максим Киричук, керівник поліції області Андрій Нєбитов та заступник головного управління СБУ Дмитро Дем'яненко активно працюють над наведенням порядку, та боюсь, що вони не знають наскільки все сумно з місцевими захисниками… Мабуть, ми залишимось без майна не дочекавшись справедливості.

Сьогоднішні події можна охарактеризувати так:
* Перешкоджання управлінню майном ОСББ
* Перешкоджання використанню придомової території
* Перешкоджання вільному доступу до внутрішнього двору будинку
* Перешкоджання заїзду пожежного та рятувального транспорту

І це тільки сьогодні…. Ми боремось за своє майно і свої права кожний день…

З надією на справедливість,
ЖК Панорамний

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2160 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту