Menu

Внимание! Инвесторы ЖК Панорамный заявляют про рейдерский захват Пешим и просят помочь с распространением этой новости

  • Автор  ЖК Панорамный
Внимание! Инвесторы ЖК Панорамный заявляют про рейдерский захват Пешим и просят помочь с распространением этой новости Внимание! Инвесторы ЖК Панорамный заявляют про рейдерский захват Пешим и просят помочь с распространением этой новости

Шановні жителі, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, та усі, хто знає що таке рейдерський захват і беззаконня, прошу допомогти нам хоч у розпосюдженні даної інформації. Для нас це дуже важливо! Ми не перекриваємо дороги, ми прекрасно розуміємо, що вашої вини тут нема, і тому не хочемо приносити вам дискомфорту. Ми не чужі вам люди, і можливо, щодня ми пересікаємось в супермаркетах, в метро, в траспорті чи просто на вулиці, а тому віримо і надіємось, що вам не байдуже і до нас.

 

Як ви знаєте, у нас в Ірпені не має влади та скрізь незаконно вирубують ліса, парки, а тепер ще й віджимають землю і майно…. Anastasiia Popsuy і Олександр Маркушин лише просто піараться, а насправді, не можуть навіть собі допомогти…

Рейдерский захват ЖК Панорамного

Сьогодні відбувався черговий рейдерський захват нашого майна ЖК Панорамного!!! Захват за участю тітушок, погроз і криків, що у нас все “на мазі”, ми самі собі буква закону(((( Горезвісна сімя Пєших, яка украла у нас землю, парковку, комунікації, сьогодні поставила свої ворота в арці нашого дому - в арці, що як мінімум передбачена для заїзду пожежного та рятувального транспорту.

Ми викликали місцеву поліцію, та вони наче заодно, тому що зовсім нічого не зробили.. геть нічого…. І це уже 4 чи 5 звернення до поліції за останній місяць - та Пешого нічого не зупиняє…. З фото і відео можна побачити, що рейдери вирішують усі свої задачі лише одним дзвінком і поліція просто їде з обєкту….

panoramnyi zachvat3

Ми знаємо, що голова КОДА https://www.facebook.com/mykhailo.bnoairiian Mykhailo Bno-Airiian, прокурор київської області Максим Киричук, керівник поліції області Андрій Нєбитов та заступник головного управління СБУ Дмитро Дем'яненко активно працюють над наведенням порядку, та боюсь, що вони не знають наскільки все сумно з місцевими захисниками… Мабуть, ми залишимось без майна не дочекавшись справедливості.

Сьогоднішні події можна охарактеризувати так:
* Перешкоджання управлінню майном ОСББ
* Перешкоджання використанню придомової території
* Перешкоджання вільному доступу до внутрішнього двору будинку
* Перешкоджання заїзду пожежного та рятувального транспорту

І це тільки сьогодні…. Ми боремось за своє майно і свої права кожний день…

З надією на справедливість,
ЖК Панорамний

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Медиа

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины