ЖК Центральний в м.Ірпінь з великими проблемами та у судах ЖК Центральний в м.Ірпінь з великими проблемами та у судах

ЖК Центральний в м.Ірпінь з великими проблемами та у судах

В Ірпені продовжують зазіхати на зелені зони. Цього разу Ірпінські можновладці задивляються на парк “Центральний”. На публічній кадастровій карті з 25 червня 2019 року земля площею 6 га, на якій знаходиться парк, змінила своє цільове призначення - для іншої житлової забудови. В інформації про право власності вказано, що цю ділянку Ірпінська міська рада передали в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю “ПРОМОАЛЬТ”. Одним із засновників, якого є Олександр Пікулик.

Варто нагадати, що Пікулика зараховують до кола друзів-забудовників колишнього міського голови Ірпеня, Володимира Карплюка. В Ірпені його знають, як скандального забудовника Житлових комплексів “Центральний” та “Центральний2”, а також незаконного будівництва по вулиці соборна 122-а.
По цій справі У Київському апеляційному суді сьогодні розглянули скаргу про скасування арешту на земельну ділянку. Нагадаємо, що тут будується житловий комплекс “Центральний”. Роботи здійснює приватне підприємство “Сфера 2012”. Його власник - Олександр Пікулик. Територію він отримав у користування без проведення обов’язкового аукціону. 24 липня Ірпінський міський суд наклав арешт на земельну ділянку та об'єкт незавершеного будівництва. Тепер адвокат забудовника хоче оскаржити це рішення у Київському апеляційному суді . На чий бік стали судді - дивіться у сюжеті.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2954 раз