Погода: 14°C

Середа, 20 лютого 2019 08:05 Прочитано 8165 разів

Мамин син. З підозрою на алкогольне сп'яніння забудовник катався Ірпенем на машині матері, на ній же записано купу нерухомості

Автор Уляна Криницька
Антон Мирончук відоме в Ірпені "Нове обличча"

Скандальний забудовник з Ірпеня Антон Мирончук, директор компанії “Орлан-Інвест-Груп”, якого поліція напередодні затримувала за кермування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, переписав весь свій численний автопарк на матір, Тетяну Олексіївну Грищенко. babusya ikot

Про це журналістам стало відомо із джерел у правоохоронних органах. Зокрема, як з’ясувалось, окрім джипа АІ0983НР (TOYOTA LAND CRUISER), за кермом якого Антон Мирончук нібито перебував у нетверезому стані, на його матір також записано щонайменше 8 автомобілів, серед яких 7 - це вантажні спеціалізовані машини та мікроавтобуси (КамАЗ, КрАЗ, МАЗ, Renault Trafic тощо).

Мирончук Компромат

 Компромат на Мирончука

Також в ході розслідування стало відомо, що на матір Антон Мирончук записав і низку приміщень у власних житлових комплексах. Зокрема, йдеться про щонайменше 23 нежитлових приміщення (цокольні поверхи) у будинках по вул. Пушкінська, Мінеральна, Білокур, Єсеніна, Тургенівська в Ірпені.

 52856415 2061555220587717 6832111465382543360 n 1

Судячи з наявного в розпорядженні редакції договору “купівлі-продажу майнових прав” на одне із таких приміщень, така передача прав власності може бути частиною схеми з ухилення від оподаткування під час так званої “спільної діяльності”. Внаслідок цієї схеми в документах не фігурує процес будівництва і не сплачуються податки з продажу саме квартир, а нібито здійснюється “спільна діяльність”, в результаті якої житло / нежитлові приміщення просто “виникають”.

 

За такою схемою ухилення від сплати податків зводиться більшість об’єктів житлової нерухомості в Ірпені, через що мешканці міста та міський бюджет втрачають десятки мільйонів гривень щороку.

 

Нагадаємо, раніше в Ірпені під Києвом поліція затримала і тут же відпустила скандально відомого забудовника, директора компанії «Орлан-Інвест-Груп» Антона Мирончука. Він пересувався на своєму автомобілі в нетверезому стані. Про це повідомив один з понятих, активіст ГО "Закон і Контроль" Сергій Ладовчина, інформує «Портал Ірпеня».

 

Антон Мирончук відомий в місті як забудовник і «друг» екс-мера Володимира Карплюка. Компанія «Орлан-Інвест-Груп» регулярно стає фігурантом сканадалів, зокрема, через використання забудовником «тітушок» для протистояння активістам.  

«Орлан» є забудовником ЖК «Єсенін», «Чехов Парк Квартал», «Фаворит», «Нью-Йорк», «Пушкінський квартал».

 

Крім того, компанія реалізує квартири в житлових комплексах, зведених на території кінологічного центру Державної служби охорони (сьогодні - Поліція охорони) МВС України. Ці ділянки неодноразово ставали предметом конфліктів місцевих жителів і забудовника.

 

Журналісти і експерти припускають, що передача ділянки могла статися за негласною домовленістю між керівництвом МВС і міста в обмін на приховування або призупинення розслідування кримінальних справ.

 

Раніше Мирончук був призначений почесним головою відділення Національного олімпійського комітету в Київській області.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 8165 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту