Погода: 31°C

Неділя, 06 травня 2018 17:16 Прочитано 4273 разів

Видео: Карплюк в 2014 г. лично рекомендовал застройщика «BGM», а уже в 2018 г. обвинил обманутых вкладчиков в том, что они сами виноваты

Автор Инвестор
Плакат: Карплюк Крышует строительные аферы в Ирпене

В интернете появилось видео, где В. Карплюк советовал покупать квартиры у «проблемного» застройщика «БГМ» в 2014 году. В результате чего в Ирпене образовался целый недостроенный квартал «Благодатный», а власть города заслуженно стали обвинять в «крышивании строительных афер».

Media 

В интернете опубликовали видео со сборов инвесторов «BGM» от 06.07.2014 года, где Владимир Карплюк рекомендует доверять застройщику Вишнякову, а позже, когда оказалось, что тысячи семей оказались втянуты в жилищную аферу, откажется от своих слов, обвинив людей, в то, что они сами должны были думать, где покупать жилье.

В видео Владимир Карплюк говорит, что хорошо знает регион, и есть только 3-4 надежных застройщика, которых он может рекомендовать, среди них Вишняков «БГМ», которого характеризует как порядочного человека.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 4273 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту