Погода: 31°C

Субота, 21 квітня 2018 10:50 Прочитано 6494 разів

Наймасштабніша житлова афера в Ірпені. Ошукані інвестори: депутати Ірпеня та мер Карплюк «кришує» будівельні афери. Фото, відео.

Автор
Карплюк кришує будівельну аферу в Ірпені?

21 квітня у новому мікрорайоні «Благодатний» або, як називають його місцеві, «Неблагодатний» на мітинг проти будівельних афер, в яких замішана влада Ірпеня, депутати міської ради, та особисто сам міський голова Володимир Карплюк. Саме так вважають інвесторі 7 недобудов.

Media 

Висловити свою позицію прийшло близько 200 осіб. Від імені інвесторів виступав адвокат, який розповів, що забудовники злякались прийти на ці збори, але будуть зустрічатись з представниками недобудов особисто. У позитивне вирішення проблем інвестори мало вірять, тому і була організована акція мирного протесту та висунуті умови у заяві міському голові:

 1. Письмово задекларувати готовність органами місцевого самоврядування сприяти та допомогти ошуканим інвесторам кварталу «Благодатний» та добудувати житлові будинки кварталу.
 2. Забезпечити надання ініціативній групи інвесторів усіх дозвільних документів щодо будівництва проблемних ЖК.
 3. Просимо ірпінську міську раду сприяти тому, щоб проблеми 7 будинків кварталу вирішувались «пакетно».
 4. Просимо додати 7 недобудов в спеціальний розділ на сайті Ірпінської міськї ради. Додати цю інформацію з прізвіщами та адресами недобудов.
 5. Просимо ірпінського міського голову сприяти ошуканим інвесторам в пошуку нового забудовника, який зможе добудували ці проблемні ЖК .
 6. Просимо ірпінську міську раду звернутися в правоохоронні органи, прокуратуру щодо питання притягнення до кримінальної відповідальності Кіраковського, Зібарєва, Глухомана
 7. Надати інформацію стосовно того, які реальні дії робилися щодо виконання петиціі (текст петиції https://e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/132)

Після цього зібрання ошукані інвестори попрямували до будівлі ІМР щоб, зареєструвати своє звернення (заяву) до В. Карплюка.

У житлових аферах згадували і мерську партію «Нові обличчя» та депутатів Вишнякова та Пікулика. Пікулик, як пишеться у приватному повідомленні від ошуканого інвестора, особисто брав гроші від вкладників.

Депутат Пикулик

Проблемними забудовами називають такі ЖК:

 • ЖК Алфавит
 • ЖК Княжий двор
 • ЖК Панорамный
 • ЖК Панорманый-2
 • ЖК Фреш Сити
 • ЖК Шервуд Парк
 • ЖК Южный
 • ЖК Варшавский
Ответ Карплюка:
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 6494 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту