Погода: 22°C

Середа, 13 грудня 2017 17:59 Прочитано 1954 разів

Прокуратура вимагає скасувати рішення ІМР, яким змінено цільове призначення земель заплави р.Ірпінь

Автор Прес-служба прокуратури Київської області
Прокуратура вимагає скасувати рішення ІМР, яким змінено цільове призначення земель заплави р.Ірпінь

Прокуратура Київської області вимагає скасувати незаконне рішення Ірпінської міської ради, яким незаконно змінено цільове призначення майже 10 га земель сільськогосподарського призначення під багатоповерхову житлову забудову.Установлено, що до Ірпінської міської ради Київської області звернулася юридична особа, яка має у власності майже 10 га земель сільськогосподарського призначення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється із ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

У подальшому, рішенням Ірпінської міської ради затверджено проект землеустрою щодо зміни цільового призначення вказаної земельної ділянки.

Прокуратурою встановлено, що зазначене рішення прийнято з порушенням вимог діючого законодавства, оскільки спірна земельна ділянка знаходиться за межами міста Ірпінь, перебуває в межах меліоративних мереж «Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь, а нове цільове призначення суперечить діючому Генеральному плану та Плану зонування міста Ірпінь.

Зважаючи на виявленні порушення, Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури до суду заявлено адміністративний позов щодо визнання протиправним та скасування рішення, яким незаконно змінено майже 10 га земель сільськогосподарського призначення під багатоповерхову житлову забудову.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1954 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту