Погода: 11°C

Понеділок, 04 грудня 2017 17:57 Прочитано 2421 разів

Чергова земельна афера в Ірпені: прокуратура порушила справу проти забудовників м. Ірпень

Автор Прес-служба прокуратури Київської області
Чергова земельна афера в Ірпені: прокуратура порушила справу проти забудовників м. Ірпень

Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру двом забудовникам, які шахрайським шляхом змінили адресний номер житлового будинку, а потім уклали договори купівлі-продажу майнових прав на будинок, який перебував в іпотеці, завдавши таким чином збитків Державній іпотечній установі на суму понад 11 мільйонів гривень.За процесуального керівництва Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомлено про підозру двом забудовникам за вчинення ними 18 епізодів кримінальних правопорушень кваліфікованих за ч. ч. 3, 4 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), що вчинене в великих та особливо великих розмірах) КК України.

Установлено, що забудовники шахрайським шляхом змінили адресний номер житлового будинку, а потім уклали договори купівлі-продажу з фізичними особами щодо права власності на майнові права, а саме на 16 квартир у багатоповерховому будинку, які згідно іпотечного договору перебували в іпотеці та відчуженню не підлягали.

Таким чином, своїми умисними діями забудовники завдали збитків Державній іпотечній установі на суму понад 11 мільйонів гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження триває.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2421 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту