Погода: 12°C

Неділя, 26 листопада 2017 17:17 Прочитано 5268 разів

ЖК «Rich Town» - вас обдурять, та тут все сумно: Ірпінь, місто ошуканих інвесторів. Фото!

Автор
ЖК «Rich Town» - вас обдурять, та тут все сумно: Ірпінь, місто ошуканих інвесторів

Ірпінь, напевно, перше місто, де навіть інвестування в будівництво, яке пов'язують з одним із «найпрогрессівнейшіх мерів України» В. Карплюком, не гарантує результат. Вкладники ЖК Річтаун все ще (26.11.2017 р.) попереджають плакатами майбутніх інвесторів про «підводні камені» інвестування в «надійні» провладні-новобудови Ірпеня. 

panoramaRichToen

 

натисніть на фото щоб збільшити

Нові райони Ірпеня це бетонні джунглі серед яких сохнуть кілька , уцілілих після спилювання, дерев, а в якості «компенсації» забудовники садять десяток маленьких декоративних дерев. Але ще гірше справи у тих, хто «повівся» на рекламні брошури, купив житло і опинився в пастці - без електрики, газу та інших обіцянок від забудовника. Що і змусило інвесторів РічТауна придумати цілу інформаційну компанію, що б розповісти.

20171126 121154

20171126 121235

20171126 121140

Крім банерів «де наш газ, електрика, стоянка» і т.д. цей район просто усипаний оголошеннями на вікнах «продам», мабуть, люди розуміють, що жити в такому мурашнику буде зовсім не просто ...

20171126 120549

Само будівництво активісти та ЗМІ пов'язують з ім'ям самого мера Ірпеня – В.Карплюком, але на практиці це мало допомагає інвесторам. Крім цієї «проблемної» новобудови в місті є ще багато інших житлових афер і махінацій, пов'язаних з депутатами мерської партії «Нові обличчя», тому отримавши рекламний буклет Ірпеня, де вам запропонують купити житло за низькими цінами, задумайтеся, від чого ці ціни такі низькі ?!

Доречі, зараз є чудова акція на квартири у ЖК «РічТаун»! Поспішайте!

Акция В РичТауне

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 5268 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту