Погода: -7°C

Понеділок, 16 жовтня 2017 07:33 Прочитано 5829 разів

Відео: В День Захисника України бандити Гостомельських чиновників постріляли учасників АТО

Автор

14.10.2017 у с. Гостомель у барі «Зима-бар» відбулася бійка, яка закінчилася перестрілкою.

«До бару завітала компанія, серед якої була жінка у сильному алкогольному сп`янінні. Вела себе зухвало, чиплялася до гостей, а особливо до бійців нацгвардії, які відмічали День Захисника України.

MediaОхорона бару впізнала Наталію Черінську, депутата гостомельської селищної ради та директор будинку культури. На попередження та прохання охорони заспокоїтись або полишити приміщення бару — не реагувала, та у бік охорони та відпочиваючих лилася брудна лайка. Вона спровокувала конфлікт, який переріс у бійку. Ми викликали поліцію» — повідомляють співробітники «Зима-бар»: «через деякий час до бару прибули люди, дістали зброю та почали стріляти у нацгвардійців. Стріляли чотири людини, да більш того це був розстріл. Більше двох десятків пострілів було зроблено у по хлопцям. Один з нацгвардійців впав, і ми подумали, що його було вбито»

Свідки, які знаходились у той час в «Зима-бар» повідомили, що та сама Наталія Черінська комусь дзвонила та кликала на допомогу «бери людей и едь срочно сюда, меня тут обижают». Серед приїхавших озброєних людей свідки впізнали кримінального авторитета на призвісько «Лисий», який дістав зброю та почав стріляти.

Свідки події розповіли kievtime про те, що відбувалося:
«Вчора 14 жовтня після святкування Дня селища Гостомель депутат гостомельської селищної ради, директор будинку культури Наталія Черінська разом з працівниками ради завітали в «Зима-бар» в Гостомелі. Будучи в нетверезому стані Черінська спровокувала бійку з нацгвардійцями учасниками АТО. Черінська залишилася незадоволена результатом бійки, викликала на розбірки свого рідного брата кримінального авторитета на призвісько «Лисий». «Лисий» приїхав з групою підтримки — тітушок в спортивних костюмах. З’ясування стосунків переросло в стрілянину як в голівудському бойовику»

У поліції Київської області з приводу події повідомили, що постріли були зроблені з травматичної зброї. На місці злочину було знайденл більш ніж 20 гільз. Один з службовців Національної Гвардії України втратив око. Головний підозрюваний — бандит «Лисий» переховується від слідства.

На даний час за адресами фігурантів нічної перестрілки поліція проводить обшуки.

7f73063b8e

22546895 1577347409051190 837900589 o

Це не перший випадок порушення законів з боку чиновників Гостомельської селищної ради. Так, одіозний голова селища Гостомель Юрій Прилипко, відомий як «завгар» біглого екс-президента Януковича, підозрбється більш ніж по трьом епізодам у шахрайстві, ще по двум епізодам розпочалися суди. Його помічник, інспектор благоустрою Сергій Чемерис менш ніж місяць тому був арештован співробітниками СБУ та прокуратури за вимагання хабара. Вже сьогодні, ставлениця Прилипка, депутат гостомельської селищної ради, директор будинку культури Наталія Черінська влаштувала бійку та фактично організувала замах на вбивство на бійців нацгвардії, які якийсь час назад захищали Україну у зоні АТО.

CHemeris Sergij YUrij Priliko Nataliya CHerinska Gostomel

Місяць тому деякі депутати Гостомельської сільської ради, активісти селища Гостомель та ветерани АТО на сессії виступили проти «бандитської» влади та «кишенькових» рішень мера Гостомеля та Юрій Прилипко звіз тітушок — спортсменів, які силовим шляхом відстояли свого «замовника».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 5829 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту