Погода: 13°C

Вівторок, 12 вересня 2017 16:30 Прочитано 2755 разів

Прокуратура подала в розшук, на одного з забудовників Ірпеня

Автор

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою за результатами проведення досудового розслідування у провадженні, яке розслідується органами фіскальної служби, повідомлено про підозру одному із забудовників міста Ірпеня. Останнього підозрюють в умисному ухиленні від сплати податків та зборів в результаті діяльності, пов’язаної із будівництвом багатоквартирних будинків та реалізацією квартир в них, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах на загальну суму 2,4 млн. гривень. 

 

З метою відшкодування завданої державі шкоди у кримінальному провадженні заявлено цивільний позов на вказану суму.
У зв’язку із тим, що підозрюваний на даний час ухиляється від органів досудового розслідування останнього оголошено у розшук.

До суду прокуратурою внесено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та надання дозволу на затримання особи.

З метою відшкодування завданих державі збитків за наполегливої позиції місцевої прокуратури районним судом накладено арешт на майно підозрюваного.

Прокуратура займає принципову позицію відносно недобросовісних забудовників.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2755 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту