Громада просить підтримати в суді, врятуємо парк відпочинку ім. М. Стельмаха разом!

Після завтра 13 вересня 2017р. 0 10.00 у Вищому спеціалізованому суді з розгліду цівільних і кримінальних справ відбудеться останне судове засідання по 8 ділянкам в парку Відпочинку ім. М. Стельмаха!

Завдяки нашому Громадському руху захисту зелених зон цей "приречений" парк досі не забудований. Особисто я там зупинів 4 вирізки дерев в осені 2011 року і на початку 2012.

Він був би вже забудований якби не бажання місцевих мешканців захистити цю останню велику зелену зону східної частини Ірпеня пл. 8га.

Для збереження цієї зеленої зони ми восени 2011 році провели акцію "Збережи своє дерево" і кожний бажаючий міг розфарбувати своє дерево жовто-блакитною водоємульсійною фарбою! За ці 6 років частину цього парку ми вже повернули по судах це 2.2 га. Наразі йдуть суди по 0.8 га. Ірпінській міський суд ми виграли, а от апеляцію програли!

Ми вимагаємо аби ця зелена зона була центральним парком східної частині Ірпеня. І не 3 га що були в рекреації, а всі 7 га.

Прошу всіх хто має можливість, приїхати на судове засідання підтримати нашу 6 річну боротьбу! Суд знаходиться в Києві навпроти посольства московії за адресою Повітрофлотській проспект 28. Прошу всіх хто має автівки і хто може взяти декілька людей писати мені в лічку! Також пишіть всі хто хоче поїхати на судове засідання! Не буду казати що це дуже важливий суд ви це розумієте! Ми не маємо право його програти.

Тільки присутність великої кількості людей покаже суддям що наша Громада бореться за цей парк і в жодному разі не дасть його забудувати.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

  • Дата початку: Среда, 13 сентября 2017
  • дата кінця: Среда, 13 сентября 2017
  • Організатор: Громада міста Ірпінь
  • Місце проведення: Київ, Повітрофлотській проспект 28
  • Час початку: 10:00 - 13:00
  • Вхід: вільний
Прочитано 8259 раз