Погода: 27°C

Середа, 09 серпня 2017 10:20 Прочитано 4946 разів

ШОК: Провладні АТОвці збиралися ї**нути депутата Панасюка та самооборону Ірпеня

Автор
Ю. Калінін

У фейсбуці опублікували скрін чату переписки, де, скандально-відомий АТОвець Юрій Калінін пропонує Ї***нути Панасоніка (депутат Панасюк) та Недосамооборону (самооборона міста Ірпінь, А.Ніколаєць). З закликом до ветеранів АТО, в чаті Вайберу «Ірпінська спілка АТО», прийти на останню сесію та завадити Самообороні зірвати питання оренди штабу та ЗЕМЛІ та Ї**ути депутата Панасюка, представника воїнів Афганістану, публікував Юрій Калінін.  Ми знаємо, що самооборона не намагалась зірвати сесію. 

Скрін чату опублікував Олександр Ніколаєць, керівник самооборони м.Ірпінь.

 

До цього він на своїй сторінці публікував погрози та заклики до насилля над журналістами міста.

7b17402a05

Юрій Калінін вже відзначився в Ірпені тим, що закликає еб *** нути тих, хто не підримує мера проти забудови міста: журналістів, активістів, тепер додалися депутати і самооборона. Маніпулюючи воїнами АТО, керівники Ірпінського профспілки АТО і ГО «координаційна рада Ірпінського регіону» (КРІР), Калінін, Головенко, Красінський, Бондар, Хоменко змусили ветеранів АТО брати участь в акції проти свободи слова, намагаючись силою залякати журналістів газети «Інформаційний портал», який проводять розслідування земельних афер влади.

13493026 1678367102488396 1571106483 n

Повна новина 

Хто маніпулює АТОвцями та винудив їх замість боротьби з сепаратизмом в Ірпені мітингувати проти вільної преси?

Відео героєв та їх героїська поведінка на відео: https://www.youtube.com/watch?v=1sS1OxUtY-c

У листуванні чату присутній і інший організатор, і «герой» (на думку влади) судимий Антон Головенко. Ці «керівники» сміливо називають себе представниками всіх ветеранів АТО в Приірпіння, складають списки отримання землі, допомагають забудовникам на проблемних ділянках і залякують жителів регіону.

гооловенко фейсбук

Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?

КРІР и Ірпінську спілку Ветеранів АТО мешканці Ірпеня називають кишенькової організацією мера Володимира Карлюка, а правоохоронці не звертають на криміногенну ситуацію в регіоні.

Жителі Ірпеня діляться думкою, що своїми діями керівництво КРІР дискредитують репутацію воїнів АТО, де на першому місці стоять особисті інтереси, виділення квартир та обслуговування інтересів забудовників і мер, тим самим влаштували справжній террор у місті для всіх незгодних з владою та колишніми регіоналами! 

Комментарий Калинина

обсуждают калинина

Крім образ журналістам, активістам та звичайним людям, Калінін дозволяє собі погрожувати іншим ветеранам АТО

kalinin lozovyi

kalinin kommenty2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 4946 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту