Справедливість по-ірпінськи: учасникам АТО по 5 соток, а члену виконкому – 135 соток Справедливість по-ірпінськи: учасникам АТО по 5 соток, а члену виконкому – 135 соток

Справедливість по-ірпінськи: учасникам АТО по 5 соток, а члену виконкому – 135 соток

На останній, 36 сесії міської ради Ірпеня, що відбулася 27 липня, депутати і мер чарівним чином знайшли для члена виконкому Куровського Н.Б. на вул. Північна аж 135 соток вартістю понад півмільйона доларів. При цьому на тій же самій сесії тільки 7 учасників АТО отримали на вищезгаданій вулиці по 5 соток. Чим керувалися депутати при наданні настільки щедрого подарунку члену Виконкому, спробуємо розглянути в цій статті. Повне відео сесії

 Постійно маніпулюючи поняттями, що в Ірпені вільної землі немає, а міська рада усіма силами підтримує ветеранів АТО, землі для цих ветеранів АТО дають в найнезручніших місцях або на заздалегідь проблемних ділянках в лісовій зоні, або квартири в проблемних ЖК. Але для «своїх», наприклад, члена виконкому Куровського, знайшли цілих 135 соток. На сесії мер «піариться» за допомогою учасників АТО і ніяк не пояснює свою «щедрість» для членів виконкому та інших наближених, наприклад, для забудовників Мирончука та Оверко. Останній є ще й депутатом партії «Нові обличчя».

Куровський відомий в Ірпені ще тим, що власноруч бере участь у знищенні заплави і був не раз спійманий журналістами і поліцією при спробах вивезення торфу з заплави і засипки земель заплави сміттям. Техніка Курорвского саме через перераховані вище факти неодноразово заарештовувалася. Мабуть тому, замість грамоти, мер вирішив заохотити члена виконкому великою ділянкою?

З усіх депутатів проти даного рішення з виділення ділянки Куровському голосували тільки члени партії «Свобода». Поіменний список слуг народу, які так щедро розпоряджаються землями Ірпеня, опублікований нижче.

Щедрий подарунок зробили 23 депутата, тобто вся фракція «Нові обличчя» + депутати від БПП, «Укропу» та 1 депутат від «Батьківщини»

Голосование за Куровського

Ціна цієї ділянки приблизно дорівнює 675 тис. доларів США. Або ж ще 27 сімей учасників АТО, або вчителів, або лікарів змогли отримати ділянки в цьому місці і хоч якось поліпшити своє матеріальне становище.

Дане питання активно обговорюється в соціальних мережах. Фото додається.

Куровський Ирпень

Повне відео сесії додається

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2729 раз