Погода: 21°C

Середа, 12 липня 2017 09:10 Прочитано 2551 разів

Як в міській раді Ірпеня розкрадають державні землі – резонансне розслідування ЦРУ

Автор

Земля навколо Києва – манна небесна для місцевих мерів і сільських голів.

Дерибан земельних ділянок на мільйони та мільярди, що супроводжується кримінальними провадженнями, протестами активістів та скандалами стали звичним явищем. Містечко Ірпінь – яскравий тому приклад.

MediaІрпінські чиновники зуміли перетворити шляхетну будівничу справу в місце не зовсім законного збагачення. За кілька останніх років маленьке місто на Київщині перетворився на сучасне місто: суцільні висотки та красиві парки. Хто творець цієї благодаті, знає чи не кожен місцевий житель. Це мер Ірпеня Володимир Карплюк. 

Гарні дороги та затишні парки – надто мізерна плата за землі, які мер міста отримав майже за дарма. Щоб провернути такі оборудки, місцевому магнату довелось придумати просто віртуозні схеми.

Відколи Київська обласна адміністрація передала землі лісогосподарського призначення під опіку Ірпінській міській раді, чиновники отримали волю в розпорядженні сотнями гектарів. Однак лісовий фонд перевести в житловий – справа непроста: потрібно отримати дозволи з різних відповідних інстанцій. Але ірпінські магнати з цим впорались на відмінно. Не зважаючи на заборону комітету лісового господарства та екологічної інспекції, Володимир Карплюк та Анатолій Федорук змінили цільове призначення цих земель.

А далі вступає в дію інша частина схеми – землі, призначені для будівництва, розглядають на засіданні міської ради. Зважаючи, що більшість депутатів в Ірпені належать до партії Карплюка, земля без конкурсу та конкуренції опиняється в руках у комунального підприємства "Ірпіньжитлоінвестбуд". Це підприємство передавало в оренду земельні ділянки забудовнику за смішну ціну.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2551 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту