Погода: -16°C

Субота, 01 липня 2017 09:59 Прочитано 2258 разів

Ірпінь як Чикаго: 30 червня нападник взяв у заручники дитину та вимагав гроші у матері

Автор Надія ФЕДЦОВА
Ірпінь як Чикаго: 30 червня нападник погрожував дитині та вимагав гроші у матері

Але саме завдяки місцевим хлопцям затримано злодія! О 22-й годині в Ірпені біля ринку чоловік вхопився за козирок дитячої коляски, в якій була дитина, замахнувся молотком і наказав матері віддати телефон, а то уб’є дитину.Мати почала кричати. На крик вибігли місцеві хлопці і затримали нападника. Постраждала в шоці говорила тремтячим говорила, і в кінці додала: «А якби він ударив і вбив дитину?!».

Поліцію чекали 30 хвилин. По приїзді вони сказали, що були на виклику, а коли звільнилися, доїхали за 30 сек. Одна із жіночок, яка приєдналася до натовпу, попросила поліцейського, щоб нападника посадили на 20 років. Ну, і приємно, що у на є такі хлопці, готові хоробро кинутись на допомогу. На місці події працювала наша кореспондентка

02 4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2258 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту