Нова ухвала про арешт земельної ділянки не зупиняє забудовника Віктора Гуріна, який продовжує її забудовувати.

На думку місцевих жителів яки захищають цю земельну ділянку, бачать в подіях з побиттям голови ТВК Л.Демченко, та з беззаконням в Ірпені з забудовою міста, наступні цікаві нюанси: 

1.Вчорашні побиття це відволікаючий маневр ("вспишка слева"), щоб громадськість не обговорювала обшуки та арешти подільників Карплюка та його самого. 

2. Падюк (начальник поліції) покриває злочинне угрупування створене Карплюком. Його слідчі не працюють. Як додатковий доказ - слідчий відділку місцевої поліції Школьник, який має вести досудове розслідування у резонансних справах, але навіть не виїжджає на місця злочину.

3. 14.06.17 року Гурін, незважаючи на черговий арешт земельних ділянок (вже після поділу), продовжував будівельні роботи. Див. ухвали та фото. Слідчий Школьник навіть не приїхав і жодного разу не подав клопотання в суд про накладання арешту на знаряддя злочину (техніка, машини, бензопили і т. п.)

4. Місцева влада покриває злочинців - забудовників і рекомендує нам звертатись до суду.

5. Громадськість вже 7 років воює із Гуріним (колишнім секретарем земельної комісії ІМР), а ІМР жодного разу не відмовила йому в надані дозволів для будівництва чи в будь якому його звернення. А виконком ІМР 16.05.2017 року ухвалив рішення і присвоїв земельним ділянкам нові адреси. Чому, закликаючи нас діяти в правовому полі Карплюк, Христюк та Денисенко не помічають про злочинні дії Гуріна.

6. Затриманий підприємець про справі про посадові злочини (http://irpen.net.ua/entertainment/item/2365-pershi-lastivki-sluzhbovi-osobi-imr-opinilisya-za-gratami-z-alternativoyu-vnesennya-zastavi-na-sumu-ponad-8-5-mln-griven) тісно співпрацював з Пащинським та замом Карплюка Христюком. А Пащинський є тестям Матея Олександра, який проходить співучасником "підставним" у справі Гуріна. Коло замкнулось. Ось чому Христюк захищає Гуріна.

Ці всі події тісно між собою повязани. Після цього, мешканці продовжують захищати цій маленький зелений клаптик землі. Сьогодні ж знову вони були змушені реагувати на дії забудовника, оскільки на ділянці продовжилися будівельні роботи, зокрема, була завезена чергова партія будівельних матеріалів, працювали робочі. За даною адресою було викликано поліцію, яка прибувши на місце вчергове продемонструвала свою неспроможність у допомозі вирішення конфлікту.

Чому закони Украіни не працюють в Ірпені? Або це не працює поліція? На ці питання кожен громадянин повинен відповісти особисто для себе, а найголовніше ще вирішить що з цім робити.

Ухвала про арешт від 30.05.17
Ухвала 2 про арешт від 30.05.17
Ухвала 3 про арешт від 30.05.17
Ухвала 4 про арешт від 30.05.17

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2986 раз