Погода: 20°C

Четвер, 15 червня 2017 16:37 Прочитано 4296 разів

Відео: Стали відомі подробиці нападу на активіста - голову ТВК Коцюбинського, Л. Демченко. Виявлені нові потерпілі від рук нападника.

Автор

14 червня кремезний молодик напав на громадську активістку Людмилу Демченко, яка захищає від знищення Біличанський ліс.

Нападник прийшов до її приватного будинку і під приводом працівника одної із служб міста попросився зайти в двір.

MediaПані Людмилі поведінка хлопця одразу видалася дивною, тому вона зажадала від нього документів, але замість документів на неї посипалися стусани.

Невідомо як далеко могло б зайти це побиття, якби не син потерпілої, який за збігом обставин, затримався вдома, хоча у цей час він зазвичай уже на роботі. Разом з сусідами йому вдалося затримати нападника, особу якого зараз встановлюють правоохоронні органи. Сам нападник повідомив, що мав отримати за побиття 1000 грн і, що на такий крок він пішов через скрутну фінансову ситуацію та борги. У пані Людмили струс мозку, забій м’яких тканин обличчя, болить і паморочиться в голові.
Нападник виявив готовність давати свідчення, тож сподіваємося, що хоч у цьому випадку буде встановлено особу замовника побиття . На цей час прокуратурою Київської області затримано в порядку ст. 208 КПК України чоловіка, який здійснив напад на голову ТВК Коцюбинського. Наразі прокуратурою Київської області готується повідомлення про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу затриманому.

l9oikjuyh

 

Адже в Ірпінському регіоні побиття громадських активістів уже стало звичним явищем. Саме в такий спосіб, тобто в подвір’ї будинку було здійснено напад на громадського Активіста Євгена Мельничука три місяці тому. За збігом обставин, тоді замість нього постраждав інший чоловік, Б.Устенко, який знаходився во дворі будинку і якого переплутали із Є. Мельничуком.
http://irpen.net.ua/entertainment/item/2198-khto-i-za-shcho-zamoviv-napad-na-lyudinu-u-vlasnomu-dvori

У Приірпіння таким чином вже напали і піддали фізичному насильству 10 активістам які займаються захистом зелених зон: О.Кулібабчук, Є.Мельнічук, В.Бархоленко, В.Маштабея, Ю.Олександренко, І.Гріщенко, Л. Петрік-Єльнікова, А. Ополінскій, Б.Устенко остання Л.Демченко. Окрім чисельних нападів на активістів на вулицях та в приміщенні мерії, випадки побиття у власному будинку особливо цинічні, оскільки мають не меті залякати не тільки самих активістів, алей членів їхніх родин.
Богдан Устенко упізнав в людині який напав на Л.Демченко, і тому сьогодні можна стверджувати, що ці ТІТУШКИ мають як мінімум двох потерпілих на рахунку, а напад на активістів має замовний, системний характер.
Всі ці, зафіксовані правоохоронцями належним чином, факти і десятки інших, фактично не розслідуються. Жодного разу справу не доведено до суду. Хоча замовників в більшості випадків встановити легше ніж нападників. Бо всіх побитих громадських активістів Ірпінського регіону об’єднує одне: боротьба проти знищення лісів та незаконних будівництв на їхньому місці.

Але правоохоронні органі в особі начальника Ірпніської поліції і далі вдають, що не знають, що всі незаконні будівництва кришуються місцевою владою в особі голови партії Нові обличчя мера Ірпеня Володимира Карплюка та його кума і партнера по будівельному бізнесу мера Бучі Анатолія Федорука.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 4296 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту