Погода: 23°C

Неділя, 14 травня 2017 20:14 Прочитано 2873 разів

Провластное СМИ Ирпеня пробило очередное дно: отборный мат и призывы к насилию над журналистами

Автор
Провластное СМИ Ирпеня пробила очередное дно: отборный мат и призывы к насилию над журналистами

На провластном сайте Правда Ирпеня «журналисты» превзошли сами себя: на полном серьезе вышла статья полная матов и оскорблений с угрозами журналистам. 13 мая на Правде Ирпеня вышла статья «як посилають журналісті в Ірпені» . Статья написана по комментарию некой Л. Литвишко и полна прямых оскорблений и отборного мата, который никак не прикрыт… 

Суть статьи не ясна, кроме того, что один из сторонников власти обматерил каких-то людей, которые по мнению автора, снимали именно заказной сюжет. В чем суть заказного сюжета автор не поясняет, но сайт Правда Ирпеня называет любой сюжет заказным, который не ставит за цель хвалить мэра и его партию.

Правда Ирпеня маты

Кроме того в статье есть строчка «Ко***ні, треба пи**ть щодня», т.е. фактический призыв к насилию и узаконивания преступления против свободы слов в Ирпене, ведь автор никак не осуждает этот призыв и даже поддерживает автора.

В нейтральных группах ФБ другие пользователи уже осуждают уровень журналистики этого медиа

2017 05 14 21 43 07

----

Комментирования на этом сайте запрещено, фамилии журналистов скрыты, как и собственник, но у нас есть зацепка, которая и объясняет уровень культуры и журналистики этого медиа:

Газета Правда Ирпеня

В апреле вышла газета «Правда Ирпеня», которая мало чем отличалась от сайта и всячески хвалила власть и ОСКОРБЛЯЛА других людей, вышла газета под регистрационным номером другого издания: «Про Ірпінь» ,  собственником газеты является ТОВ «Медиа Групп», с аналогичным предприятием связывают и политтехнолога партии «нові обличчя» Петром Щербиной, который не отличается сдержанностью и показывает непристойные жесты прямо на видео, что может вполне вероятно, оправдывать и довольно низкий уровень провластной прессы.

лицензия Про Ирпень

Петро Щербина

На эту публикацию отреагировал и голова местной ячейки Национального союза журналистов Украины Хафизов Константин, который осудил эту публикацию и будет обращаться в центральную организацию НСЖУ что бы получить комментарии по этому инциденту. 

[testimonial author="Хафизов Константин" position="глава ячейки НСЖУ г.Ирпень" avatar="images/politika/hafizov3.jpg"]

Я як член Національної спілки журналістів України і голова місцевого осередку НСЖУ категорично проти такої подачі матеріалів як добірний мат із закликами насильства до журналістів регіону.
Провладна видання, яке ЗАВЖДИ вихваляло міську владу і дискредитувала всіх інших - Правда Ірпеня, сьогодні побило чергове «дно» у вигляді публікації статті з матом в кожному рядку. Такого на провладних виданнях я ще не бачив.
Про що хочуть сказати журналісти цього видання і на яку публіку він розрахований? на електорат мера? Це, мабуть, їх рівень, якщо вони це важають нормою…
У тексті статті є факти із закликом насильства до журналістів, які відмовляються хвалити Карплюка ... адже всі статті проти мера Ірпеня і його партії «Нові обличчя» назіваються тільки «замовними», про це ще і партія побіжного регіонала Клименко каже. Але жодного разу влада не надала жодних фактів по цим звинуваченням.
Ми постараємося отримати коментарі центральної організації НСЖУ щодо допустимості мату в статтях української преси, та дати оцінку що до закликів насильства.
P.s. картинка з москалем це фотошоп, сама стаття - ні.

[/testimonial]

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2873 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту