Погода: 16°C

Четвер, 30 березня 2017 11:11 Прочитано 2349 разів

Хто і за що замовив напад на людину у власному дворі?

Автор

28 березня було здійснено напад на людину (прізвище якої ми не можемо назвати з питань безпеки), яка на даний момент орендує будинок в якому раніше проживав голова ГО «Територіальна громада міста Ірпеня» Євген Мельничук.Потерпілий молодий чоловік є знайомим Євгена і зняв цей будинок за його рекомендацією після того, як Євген разом з родиною зняли інше помешкання. Чоловік працює на приватному підприємстві, громадською діяльністю не займається тож не є публічною особою. 

Перед цим протягом кількох днів поспіль в домофон будинку дзвонили невідомі та запитували Євгена Мельничука. Не дивлячись на те, що їм було повідомлено теперішніми мешканцями будинку, що Мельничук тут вже давно не проживає, 28 березня в районі 15 години, незнайомі знову подзвонили у двері, дзвінок виведений до вхідної калітки. Відкривши двері новий господар помешкання побачив агресивно настроєного молодика, який спочатку зніяковів, очевидно побачивши, що людина яка йому відкрила двері за описом не дуже схожа на Мельничука, але потім запитав: «Ти Мельничук?» і не дочекавшись відповіді накинувся на нього і почав душити з криками «задушу!..».

На подвір’ї виникла бійка під час якої нападник звалив потерпілого на землю і став бити його по голові ту тулубу з погрозами вбивства. Після цього нападник втік в невідомому напрямку. Під час бійки потерпілий розбив носа нападнику. Кров нападника потрапила на одяг потерпілого і тепер це може слугувати доказом проти для ідентифікації злочинця.

І хоча в результаті бійки потерпілому було завдано чисельних ударів по голові, розсічено лоб він не надав цьому належного значення, не викликав ні поліцію, ні швидку бо працює в місті не хотів ставати об’єктом обговорення для громадськості. Тож, факт як кажуть, не був зафіксований, тож ми не збиралися писати про це.

Але, нажаль, вночі після завданих чесальних ударів йому стало зле, почалася рвота та сильне запаморочення. Довелося викликати швидку допомогу яка відвезла потерпілого в травмпункт працівники якого уже і повідомили поліцію про інцидент. Наразі, потерпілому було встановлено діагноз струс мозку, що є травмою середньої тяжкості та передбачає обов’язкове відкриття кримінального провадження. А ми змушені все-таки написати про цей випадок, щоб громада знала як далеко злочинці при владі можуть зайти в своїх незаконних діяннях, що від цього страждають зовсім сторонні люди.

Від себе хочу прокоментувати, що випадок вражає своєю зухвалістю, адже напад було здійснено прямо на подвір’ї будинку, в якому за інформацією зловмисників мав проживати Євген. Щось на кшталт того, як було здійснено вбивство депутата держдуми Вороненкова в людному місці і серед біла дня. Так саме і на Євгена хотіли напасти прямо в дворі будинку, де він проживає із своєї родиною. Всі знають, що в Євгена багатодітна родина, найменшому сину всього один рік, тож очевидно хтось має намір залякати не скільки самого Євгена Мельничука скільки його дружину та дітей і звісно ж показати суспільству, що буде з тими, хто наважиться виступати проти злочинної влади.

Хто б конкретно не був замовником цього підлого побиття, а це може бути і забудовник Мирончук з яким Євген судиться за незаконне знищення вільхового гаю на Єсєніна, 30, і член Громадської Ради Антон Головенко, якиий публічно побив Є. Мельничука на засідання громадської ради з приводу чого зараз відкрито провадження, і голова Громадської Ради Ковальчук, який намагався протягнути через міську ради незаконне рішення проти Мельничука, і заступник міського голови Д.Христюк який зрадив інтереси громади по незаконному будівництва на Єсеніна, 30, отримавши посаду заступника і всі вони разом, але за всіма ними стоїть міський голова В. Карплюк та партія «Нові обличчя», яки уже давно намагається прибрати Євгена як громадського активіста, який викриває незаконні корупційні схеми дерибану міської влади. Про те, що останній має властивість бути причетним до подібних ситуацій свідчить ряд мутних кримінальних справ в яких фігурував теперішній голова, які стосуються побиття одного з власників білдордів з якого була знята виборча реклама майбутнього мера та несподіваного «самогубства» начальника охорони В. Карплюка, який, нібито, викинувся з балкону службової квартири в якій проживав…

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2349 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту