Погода: 22°C

Четвер, 23 березня 2017 11:28 Прочитано 3401 разів

Маршрутні найдрібніші корупціонери Приірпіння, або ірпінські пільговики «поза законом»

Автор Єременко Тетяна

Знову відзначились своєю ганебною поведінкою водії ірпінських маршруток. 21 березня, звичайний рейс №420 Академмістечко-Ірпінь, пасажири заходять і оплачують проїзд.

Літня жінка при вході до маршрутки, запитала у водія чи є пільгові місця, на що отримала відповідь «Будете першою у черзі на наступну маршрутку» − і жінка вийшла.Один з пасажирів вирішив перевірити, чи дійсно пільгові місця зайняті – виявилось, що всі присутні оплатили свій проїзд, у салоні не було ЖОДНОГО пільговика! Коли ж чоловік почав кликати жінку до маршрутки, водій неочікувано зачинив двері і маршрутка рушила з місця, так і не взявши жінку. Лаятись з водієм, тим паче під час руху маршрутки, не мало сенсу – відстояти права жінки це вже не допоможе.

Але чому вона сама (як і багато інших пільговиків) не зробила і спроби відстояти своє право на пільговий проїзд? Невже так страшно спитати у пасажирів «Хто тут з пільгою?» Кого бояться українці – чи один одного, чи такий страшний водій маршрутки? Можливо, це страх стикнутись з людською байдужістю в особі інших пасажирів…

420 авт 3

Наступного разу, коли будете їхати в маршрутці, допоможіть черговому пільговику скористатись своїм законним правом – якщо ми не можемо впливати на корупціонерів «зверху», то давайте починати «знизу», адже в даному випадку водій – корупціонер дрібного масштабу, найнижча ланка.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3401 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту