Погода: 22°C

П'ятниця, 03 березня 2017 13:24 Прочитано 2827 разів

«Журналістська варта» змусила втекти лісорубів з лісу біля парку «Центральний»

Автор Журналістська варта
«Журналіськая варта» змусила втекти лісорубів з лісу біля парку «Центральний»

На гарячий номер «Журналістській варти» надійшла скарга на те, що біля парку «Центральний» по вул. Університетська 1, з боку лісу, проводиться масова незаконна вирубка дерев.

За словами місцевих жителів вирубка відбувається ночами, і що б зловити порушників, журналістам довелося влаштувати засідку.

MediaВже на початку дня, 3 березня, приблизно з 9 години почала працювати вантажна техніка та бригада лісорубів. Зачекавши пару годин, для того, щоб отримати більш вагомі докази, журналісти почали зйомку цього злочину.

Як на місці злочину працювали знайомі працівники з лісопилки, яка знаходиться по вул Центральна 117. «Журналістка варта» вже ловила цю бригаду на незаконній переробці лісу, при цьому ці люди, напали на знімальну групу, спробувавши розбити техніку і навіть зламали ніс активісту Євгену Мельничуку («Журналістська варта» выявила «черную» схему вырубки и переработки леса Буча-Ирпень. Пострадал активист) .
Використовували лісоруби тугіше техніку: трактор з номером. Білорусь 02580 і причепом 07100АI 

kradut les

Тепер же ця бригада пиляла ліс по вул Університетська 1. Журналісти викликали поліцію, після чого співробітники лісопилки, спішно вивантажили ліс і зникли тому не змогли пред'явити жодних документів взагалі.

Звертаємо увагу, що на цій ділянці ліс вирубується масово і робиться це як в нічний так, і в денний час, ми не сумніваємося, що дані ділянки готують по багатоповерхове будівництво чергових ЖК «друзів-міра», про це ми зробимо окреме розслідування.

Прибулий наряд поліції зафіксував факт самоуправства і незаконної вирубки лісу.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2827 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту