Погода: 15°C

Понеділок, 27 лютого 2017 15:56 Прочитано 1702 разів

Ірпінська міська рада незаконно передала 8 га землі оздоровчого комплексу "Сосновий бір"

Автор Тетяна Радченко

Генеральна прокуратура повідомляє про незаконну передачу 8 га землі реабілітаційно-оздоровчого комплексу "Сосновий бір" Національному університету Державної податкової служби України.Прес-секретар Генерального прокурора Юрія Луценка, Лариса Сарган повідомила про повернення до державної власності реабілітаційно-оздоровчого комплексу "Сосновий бір" площею майже 8 тис м2.

Сарган повідомила, що у ході слідства було встановлено, що виконавчим комітетом Ірпінської міської ради було незаконно передано документи на будівлі та споруди реабілітаційно-оздоровчого комплексу "Сосновий бір" площею майже 8 тис м2 балансоутримувачу комплексу – Національному університету Державної податкової служби України.

У подальшому все майно комплексу незаконним шляхом було передано на баланс приватної комерційної структури під приводом того, що в університету немає коштів на фінансування діяльності утримання всього комплексу.
У ході слідства прокурори дійшли висновку про те, що відповідна передача майна була незаконна та з порушенням законодавства приватизації. Адже об’єкти в Україні існує мораторій на передачу об’єктів науки та освіти.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1702 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту