Погода: 21°C

Неділя, 18 грудня 2016 17:36 Прочитано 3445 разів

Навіщо В.Карплюк вносив зміни до електронної декларації?

Автор З.Замойський, К. Хафізов

В листопаді поточного року міський голова Ірпеня Володимир Карплюк подав електронну декларацію про доходи та витрати - власні та своєї родини. Правда, пізніше він чомусь вніс зміни до декларації. Внесені зміни стосувалися вартості земельних ділянок. Але не всіх. Ми продовжуємо публікувати матеріали про доходи мера нашого міста. Попередня публікація за ось цим посиланням: http://qoo.by/Loa
Проаналізувавши зміни до декларації чиновника, можна звернути увагу на цілий ряд цікавих фактів.

Перш за все, в очі впадає те, що сума грошових активів в Україні та Польщі майже однакова: 3922580 гривень в Польщі та 4138982 гривень в Україні. Чому Володимир Андрійович та його родина так активно ведуть бізнес в сусідній країні?

Загальна кількість землі в родини Володимира та Лариси Карплюків 5,7 гектарів. Дружина в декларації не вказала вартості усіх земельних ділянок. Це що, немає оцінки землі, і яка причина відсутності оцінки? Можливо, ця ділянка була отримана безкоштовно і не зовсім законним шляхом? Також знайдена земельна ділянка площею 0,0011 га номер 3210800000:01:065:0158, яка не вказана в декларації, проте в публічній земельній кадастровій карті значиться за Карплюком Володимиром Андрійовичем. Цікаво, скільки ще таких незадекларованих ділянок може бути у міського голови?

Аналіз декларацій за 2013, 2014 та 2015 роки показав стрімке зменшення кількості нерухомості у Володимира Андрійовича. 67 квартир в 2013 році, 23 квартир в 2014 році, і лише 12 (з яких 8 у володінні дружини і 4 безпосередньо у пана мера) квартир в 2015 році.

Дивіться про декларацію мера міста Ірпінь за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/declaration/3089c6e3-f8ee-494a-819e-d8433df42c81

Читайте та аналізуйте. В додатку обидва файла. 

Редакція нашої газети та сайту готова отримати коментар міського голови стосовно його майнової декларації. Готові на зустрічі після виходу мера з чергової затяжної відпустки, відрядження або лікарняного.

Частина друга: ділянки для себя і для «друзів»


Наші журналісти знайшли цілий «анклав» ділянок, що належать як родині Карплюка, так і «наближеним».

Наприклад, низка ділянок у м.Буча, біля ресторану «Рим».

2016 12 14 22 35 30


Як ми бачимо на карті, в цьому місці ділянки Карплюк Лариси Василівни впритул йдуть з ділянками Бойчук Наталії Анатоліївни. Усе б нічого, але якщо вірити бизнес-пошуковій системі «Юконтрол» (www.youcontrol.com.ua), Бойчук була КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) в «Пульсарі Приірпіння». Окрім того, якщо відслідковувати бізнес-зв’язок, то ми бачимо перетинання прізвищ Бойчук та Карплюк в понад десяток фірм та організацій, включаючи й партію «Нові обличчя».

2016 12 14 22 52 27


А зовсім поряд є 3210800000:01:091:0030, Державна власність.
Яка знаходиться в оренді ТОВ «Споруда», знову ж, озброївшись базою даних «Юконтрол» (youcontrol.com.ua), отримуємо власника цього ТОВ – відомий у місті піартехнолог партії «Нові обличчя» Щербина Петро Петрович, і в цій фірмі засновник уже відома нам Бойчук.

2016 12 14 23 01 10

До того ж співпадінь за прізвищем Бойчук-Карплюк так багато, що створюється враження, що Бойчук - прямий бізнес-партнер В.А.Карплюка, тому ця тема - для окремого розслідування.
Ми побували на ділянках, які в більшості випадків мають призначення «Для ведення особистого селянського господарства», а по факту маємо ліс, ось такі городники серед «наближених». Коли почнуть рубати ці дерева - справа часу, а пока жителі Ірпеня десятиліттями намагаються отримати по 2-5 сотки, мер та його наближені мають десятки ділянок загальною площею декілька га. Справедливо? Вирішувати читачу!

Участки Карплюка, Бойчук, Щербины

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3445 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту