Погода: 21°C

Середа, 30 листопада 2016 08:29 Прочитано 2451 разів

Скандальна історія родини Єгорових: 11 років без права на будівництво! Відео

Автор

Журналісти Порталу Ірпеня дізналися про цю історію на останній, 24 сесії, коли жінка із залу хотіла взяти слово наприкінці сесійного засідання, але міський голова знехтував цим правом людини і закрив сесію, після чого Антоніні Єгоровій (ПІБ нам стало відомо пізніше) довелося майже криком розповідати депутатам, які з гамором розходилися, про свою біду: вже на протязі одинадцяти років вона та ії родина чекає від місцевої влади дозволу почати будівництво на своїй земельній ділянці. До цього часу ії земельна ділянка не виділена в натури. А нещодавно поряд почалося будівництво поверхового будинку.

Media 

Вулиці Мечнікова та Новооскольська в Ірпені зараз це суцільна забудова багатоповерхівками. Родина Єгорових придбала земельну ділянку ще у 2005 році. Люди завезли шар грунту (там фактично було болото), облаштували територію, побудували будинок.

Та коли виникло питання побудови ще одного будинку для дітей, то почалися проблеми.
Міські голови починаючи з першої каденції Володимира Скаржинського лише обіцяли розібратися з питанням визначення меж земельної ділянки. Земельні комісії з засідання на засідання переносили розгляд звернення з цього питання.
В 2014 нинішній мер Володимир Карплюк обіцяє розібратися у справі Єгорових. Та на останній сесії міської ради він відмовив у наданні слова Антоніні Іванівні.

 

Представники забудовника весь час обіцяють «вирішити» питання шляхом обміну земельної ділянки на квартиру. Та такий варіант не задовольняє сім’ю пані Антоніни.

А нещодавно на прилеглій земельній ділянці розпочато будівництво багатоквартирного будинку. І за твердженнями Єгорових будинок буде прилягати до їхньої оселі менше ніж передбачено нормами ДБН – 8 метрів. Почався новий конфлікт.

Скандал вокруг ул. Новоосколькая - семья Егоровых


Подробиці на відео «Порталу Ірпеня».

[googleMaps align="none" addr="вулиця Новооскольська, 1, Ирпень" label="Новооскольская" width=100% height=400]


З нашими журналістами також зустрівся представник забудовника, депутат Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" Святослав Куценко. За його словами, дотримані усі нормами стосовно щільності при будівництві, тобто, є необхідні вісім метрів між будівлями.
Також пан Святослав пообіцяв найближчим часом надати більш розгорнутий коментар, який ми обов’язково опублікуємо.

Хочемо звернути увагу, що на тойже самої 24 сесії Антоніна Єгорова, стверджувала, що їй погрожують фізичною розправою, але опоненти стверджували, що Антоніна Єгорова вимагала у них квартиру. Відео додається

Інша сторона думки, тобто забудовника та депутата Луценка доступна за посиланням 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2451 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту