Погода: 3°C

П'ятниця, 25 листопада 2016 11:35 Прочитано 2489 разів

В Ірпені по вулиці Мечнікова комунальники зрізали два дуби

Автор Юрій Гонта

На телефон журналістської варти надійшов сигнал від небайдужих місцевих жителів, які повідомили, що вже не перший день по вул. Мечнікова невідомі люди вирізають дерева. При цьому люди поставили під сумнів, що згадані зелені насадження є сухостоями чи хворими, тому потребують знесення. Це й не дивно, бо оцінку стану дерев проводять самі комунальники, а вона може бути й суб’єктивною.

MediaЯк з’ясувалося на місці події, вирізку здійснюють працівники КП «Ірпіньзеленбуд», на що у них є офіційний дозвіл. Коли ми звернулися до начальника цього комунального підприємства Ольги Олійнич, вона підтвердила, що зносять сухостої (два дуби) за заявками мешканців вулиці та депутата Ірпінської міської ради Василя Пікулика (правда, територіально це округ №7, де обрано Сергія Скрипника, хоча й немає різниці, хто з народних обранців виявляє ініціативу).

dereva22.11

 

bylo

[googleMaps align="none" addr="вулиця Мечникова, 6, Ірінь, Україна" label="Карта Ирпеня" width=100% height=400]

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2489 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту