У Вишневому відбулося засідання комісії з питання забудови: на місцевий ринок хоче зайти скандальний ірпінський забудовник У Вишневому відбулося засідання комісії з питання забудови: на місцевий ринок хоче зайти скандальний ірпінський забудовник

У Вишневому відбулося засідання комісії з питання забудови: на місцевий ринок хоче зайти скандальний ірпінський забудовник

Журналісти «Порталу Ірпеня» відвідали засідання комісії зі з’ясування питань проблемного будівництва в місті Вишневе Києво-Святошинського району. Суть питання в тому, що земля однієї з місцевих автостоянок передається під забудову. Однією з компаній яка побажала будувати став скандальний ірпінський забудовник «Орланінвестбуд»


Місцеві мешканці занепокоїлися фактом, що в місті може зайнятись будівництвом компанія, законність будівельних проектів якої оспорюється в судовому порядку, яка займається незаконною вирубкою, а найняті для охорони будівництва люди б’ють журналістів та громадських активістів.

 

Для з’ясування питання вибору забудовника і була створена комісія на чолі з депутатом Вишнівської міської ради Василь Лисевич (РПЛ). Комісія мала заслухати громадськість, представників забудовника, фахівців та подати рекомендаційні висновки для подальшого голосування на сесії ради за рішення про розробку документації і початок будівельних робіт.
В своєму слові депутат міської ради Артем Глінській наголосив, що потрібно щоби будь-яка забудовна фірма отримала право на реалізацію свого бізнес-проекту виключно через відкритий конкурс (тендер). Далі забудовник повинен не порушувати умови наданих йому дозволів, простіше кажучи, не зводити шістнадцятиповерхівку маючи дозвіл лише на зведення дев’яти поверхів.

Далі пішла мова що місту катастрофічно не вистачає шкіл та дитсадків. Також є проблеми в забезпеченні житлом учасників війни на сході країни.
За словами Василя Лисевича, зараз лише на один об’єкт в Київській області виділені кошти з держбюджету і ведеться будівництво багатоквартирного будинку для учасників війни. Це в місті Біла Церква. Інші програми на жаль не отримують фінансування. Якщо забудовник обіцяє виділити певну кількість квартир ветеранам, то він може лише подарувати їх колишнім бійцям, бо держава зараз не може викупити квартири для них у забудовників.
Прибулі на засіданні активісти з Ірпеня розповіли про обставини судового процесу з приводу будівництва по вулиці Єсеніна та недавні події з вирубкой лісу біля парку «Центральний» по вулиці Виговського. Про те як найняті забудовником охоронці-тітушки нападали на людей.

Вишнівцям рекомендували відмовитися від пропозицій будівництва компанією «Орланінвестбуд», оскільки остання має не найкращу репутацію серед забудовників, що вона неодноразово доводила своїми діями. Час покаже про подальший розвиток подій на будівництві у Вишневому.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2074 раз