Погода: -5°C

П'ятниця, 21 жовтня 2016 13:28 Прочитано 5505 разів

На хабарі погорів сільський голова Микулич – член «Нових облич»

Автор Юрій Гонта

Військова прокуратура Центрального регіону України спільно з Управлінням захисту економіки в місті Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримали під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 14000 доларів США (364 тисячі гривень у національному еквіваленті) сільського голову Микулицької сільської ради Бородянського району Київської області.Про це повідомила прес-служба військової прокуратури, правда, не назвавши прізвища хабарника. Але відомо, що це Петро Перевозник (1961 року народження, колишній підприємець).
Згадані кошти посадовець вимагав від громадянина, який переселився з Донеччини, за передачу в оренду на 49 років земельної ділянки комерційного призначення площею 1,024 га. «Бакси» хабарник отримав через посередника, яким виявився син секретаря згаданої сільської ради.
На даний час сільському голові готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі) та клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з відстороненням від посади. Досудове розслідування проводить слідчий відділ військової прокуратури Центрального регіону України. Загалом, хабарнику загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Також поширено інформацію, що Петро Перевозник є членом партії «Нові обличчя». У будь-якому випадку від цієї громадської структури, яка тісно пов’язана з мером Ірпеня Володимиром Карплюком та наближеними до нього особами, зокрема й представниками різних місцевих гілок влади, він отримав перемогу на виборах. На сторінці «Нових облич» у мережі Фейсбук є невеличкий пост, що 5 грудня 2015 року в м. Ірпінь відбувся з’їзд цієї політичної партії, «в якому взяли участь голови, новообрані депутати міст та районів, що балотувались від місцевих осередків ПП «Нові обличчя». Бородянську районну партійну організацію ПП «Нові обличчя» представляли 7 із 14 обраних представників: голова Микулицької сільської ради – Перевозник Петро Петрович…»

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 5505 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту