Погода: 12°C

Середа, 12 жовтня 2016 08:40 Прочитано 3295 разів

У жителей Ирпеня сносят дом. Видео обращение к мэру

Автор Юрій Гонта

До «Порталу Ірпеня» знову звернулася родина ірпінців – Жанна та Петро Завади, які мешкають по вул. Павленка, 2. Вони повідомили, що мають на руках ухвалу суду про заборону відчуження Ольгою Трачук спірної 1\3 частини згаданого будинку та проведення у ньому будь-яких капітальних ремонтних робіт без дозволу відділу архітектури ІМР до розгляду справи по суті. Але будівництво, незважаючи на заборону суду, триває.

Media
Сьогодні родина прийшла на прийом до мера міста Володимира Карплюка, але виявилося, що він перебуває на лікарняному. Тому їх прийняв перший заступник міського голови Дмитро Христюк, який стверджує, що не знає, хто надав дозвіл на знесення приміщення. Люди перебувають без газового опалення.

Також матеріал по темі: Жителі вулиці Грібоедова жаліються на незаконну прибудову

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3295 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту