Погода: 3°C

Середа, 31 серпня 2016 19:38 Прочитано 2126 разів

На вулиці Новооскольській за неправомірно прийнятими документами знесли півторасталітнього дуба

Автор
На вулиці Новооскольській за неправомірно прийнятими документами знесли півторасталітнього дуба

31 серпня за адресою вулиця Новооскольська , 10 в Ірпені був спиляний півторасталітній дуб. Рішення про його знесення було прийнято Ірпінським міськвиконкомом на підставі висновку КП «Ірпіньзеленбуд» за підписом керівника, депутата Ірпінської міської ради Ольги Олійнич про «аварійність» дерева.

Media 

Як переконалися журналісти «Порталу Ірпеня», побувавши на місце події, висновок про «аварійність» цього дуба, це не більше ніж прикриття, бо як розповіли місцеві мешканці, «ті тушки», яких найняли для «охорони» роботи зеленбудівців, аргументували спилювання тим, що «буде вирито котлован, через це оголиться корінь дерева і воно впаде на приватний будинок навпроти.

На вулиці Новооскольській за неправомірно прийнятими документами знесли півторасталітнього дуба

Тобто, дуб просто опинився на шляху забудовника, який збирається звести на Новооскольській ще одну багатоповерхівку. Саме для цього і найняли «охорону» і так поспішали нищити дерево, що не подбали про елементарну безпеку і листя та тирса від дерева просто летіли перехожим на голови.

Місцеві мешканці викликали поліцію. Прибулий наряд задокументував подію. Ввечері громадськість склала акт щодо знесення дерева по заміру вийшло 3,7 метра стовбура(це частина що лишилася, іншу вже вивезли і об’єм 70-90 сантиметрів (в акті «Зеленбуду» чомусь було вказано максимальний об’єм 68 сантиметрів). При огляді жодних пошкоджень стовбуру, хвороб не виявлено. По вигляду абсолютно здорове дерево.

act dub

Складається враження що КП «Ірпіньзеленбуд» у статуті якого головним завданням прописано охорона, захист та розвиток зелених зон Ірпеня по факту ці самі зелені зони просто знищує і що його керівник Ольга Романівна Олійнич може підписати акт про знищення будь-якого дерева в місті оголосивши його «аварійним». Потім подати такий «професійний» висновок на підпис міському голові і дерево знищується (при цьому не сплачується навіть та, явно занижена ціна відновлюваної вартості). Це явне зловживання службовим становищем.

novooskolska dub

До речі, місцеві мешканці телефонували з приводу дуба меру Володимиру Карплюку. Та Володимир Андрійович вже традиційно не взяв слухавку.

akt dub

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2126 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту