Погода: 8°C

Вівторок, 14 червня 2016 20:46 Прочитано 2723 разів

Забудовник намагається звести парка біля «Гранд-Лайфу». Відео

Автор Кутовенко О. , Замойський З.

14 червня весь день тривав протест громадськості проти спроб забудовника звести паркан біля «Гранд-Лайфу» - житловий комплекс, що розташований по вулиці Григорія Сковороди, 3, що в м.Ірпінь. Журналістам, представники забудовника намагалися  пошкодити камеру!

Media 

zabudova grand life2

Місцеві мешканці по’вязують цей забудовний проект з екс-депутататом  ІМР Ярославом Місяцем. Люди вже не перший раз протестують проти спроб зрубати дерева на територію гаю та розпочати забудову. Мають на це законні підстави, адже з боку забудовника відсутня будь-яка документація на знесення дерев та початок робіт.

Зранку  мешканка житлового комплексу Наталя звернулися телефоном до першого заступника міського голови Дмитра Христюка, який знає з неодноразових персональних звернень до нього про проблему по вул. Григорія Сковороди, 3. Пан Дмитро спершу сказав, що зайнятий і попросив передзвонити через годину. Наталя так і зробила, однак почула від Дмитра Христюка, що він не має часу відреагувати належним чином на ситуацію. Наталя завершила розмову, констатувавши Д.Христюку про те, що позиція місцевої влади їй зрозуміла. Через 15 хв.заступник мера передзвонив їй і запевнив, що з боку ІМР вони зроблять все, що можуть. Можливо, мались на увазі численні наряди представників поліції, які або ж  ховалися у машинах від мешканців та журналістів, або ж відмовлялися коментувати свою присутність на території житлового комплексу «Гранд Лайф»?

zabudova grand life3

 Журналістам «Інформаційного порталу» вдалося нарахувати 12 поліціантів станом на 20:30 годину.

Вкотре не обійшлось без перешкоджань журналістській діяльності: представник забудовника намагався пошкодити відеокамеру нашій  журналістці Олені Кутовенко. Це є ще один приклад недотримання права на збирання інформації журналістами на Приірпінні. Як поводив себе представник забудовника з нашою журналісткою – дивіться у відео.

Нагадаємо, 14 квітня цього року по вулиці Григорія Сковороди громадськість вже зносила паркан. Днем пізніше громадою було організовано прибирання лісу.

Звертаємо увагу, що дана земельна ділянка є однією з ділянок лісового фонду Приірпіння площею у  1450 га. Незрозуміло, на яких підставах, всупереч чинному законодавству, вона опинилася в приватних руках.

Станом на 14 червня 2016 року,  забудовник, за словами мешканців «Гранд Лайфу», намагається зрубати ліс та почати чергову забудову. Тож не дивно, що громада протестує проти такого відвертого знущання над своїми права та бездіяльності органів влади.

Коментарі мешканців житлового комплексу «Гранд Лайф», фіксація перешкоджання журналістській діяльності з боку забудовника, реакція поліціантів  - у нашому відео.

Відео: Олена Кутовенко

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2723 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту