Погода: 0°C

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 121

Середа, 28 січня 2015 07:56 Прочитано 1864 разів

Столкновение вокруг незаконной застройки: киевляне повалили забор

Автор

КИЯНИ ВИКОНУЮТЬ ОБІЦЯНКИ КЛИЧКА І САМОТУЖКИ ЗУПИНЯЮТЬ НЕЗАКОННІ ЗАБУДОВИ. Проспект Перемоги 71-А.

17 Січня 2015 громада Святошинського району зупинила незаконне будівництво на проспекті Перемоги 71а. Більше 200 місцевих активістів демонтували частину споруд незаконної забудови "Київміськбуда".

Місцевих обурило свавілля забудовника, який, без належного дозволу на будівництво, підробивши свого часу документи громадських слухань, на місці дитячого майданчику, скверу і будинку культури ім.Горького має намір збудувати 25-поверховий житловий масив.

Обурені мешканці вже неодноразово зносили і палили паркан незаконної забудови, пікетували будівлю Київради, що врешті-решт дало свій результат і на попередній сесії столичним депутатам не вистачило голосів, щоб продовжити забудовнику оренди земельної ділянки.

Не дивлячись не це, забудовник продовжував будуватись. Бачачи, що правоохоронні та міські органи бездіють, громад сама зупинила незаконне будівництво.

З охороню об’єкту було домовлено, що місцеві мешканці будуть чергувати на будмайданчику до вичерпання конфлікту з забудовником.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1864 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Ирпень, Ірпінь, Сайт Ирпеня - Новости Ирпеня 

Это отдельная рубрика Портала Ирпеня. В нашем солнечном городе постоянно происходят разные события, как негативные, так и положительные, поэтому мы стараемся публиковать новости Ирпеня оперативно и достоверно, кроме того Сайт Ирпеня отличается от других сайтов тем, что дает возможность любому посетителю добавить свою новость в блог или же стать журналистом. Гражданская журналистика в Украине работает и стоит ей пользоваться. Поэтому наши новости Ирпеня — это еще и инструмент в борьбе за свои гражданские права. Ирпень прекрасный город со своей атмосферой и мы хотим собрать всю информацию по Ирпеню


На початок сайту