Погода: 9°C

Середа, 24 лютого 2016 17:14 Прочитано 2332 разів

24 лютого забудовник на Єсеніна 30 пилив дерева до пойми річки Ірпінь. Фото

Автор
фото: Тетянка Ірпінчанка

    24 лютого нагадало про проблемну забудову на вулиці Єсєніна 30. Забудовник, якії до цього випиляв дерева на території огороженої парканом та понад парканом, тепер пройшовся пилкою й по деревам які стоять вздовж шляху до пойми річки Ірпінь.     «Забудовник «Орлан  Інвест» не обмежився вирубкою лісу на своїй території і вирішив почистити його до каналу. Ось так зберігаємо ми зелені насадження», написала в мережі Facebook користувач Тетяна Ірпінчанка.

    На місце був викликаний наряд поліції, який склав акт про незаконну вирубку. За попередніми підрахунками від рук лісорубів загинуло більше ніж десяток дерев чорної вільхи.

esenina2402

Тетянка Ірпінчанка

    Нагадаємо, що з липня місяця 2015 року в Ірпінському міському суду триває розгляд позову активіста Євгена Мельничука щодо законності відведення ділянки під будівництво компанії «Орлан ІнвестГруп» та знищення зелених насаджень на цій земельній ділянці. В цьому позові самий цікавий момент, що земля на Єсєніна, 30, 31 фактично знаходиться за межами міської зони Ірпеня і міська влада не має жодних повноважень нею розпоряджаться. Останнє засідання по справі, на якому очікували оголошення рішення, було анонсоване на 15 лютого. Проте в цей день судове засідання не відбулося з-за хвороби головуючого у справі судді Кухленка Д.С.

 

Фотографии Лаврентий Кухалейшвили 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2332 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту