Новини Ірпеня

Незалежний Інформаційний портал Ірпеня надає якісні і об'єктивні новини Ірпеня, і селищ, та міст регіону. З ростом регіону зростає і потреба у появі об'єктивних новин Ірпеня. Таким ресурсом вирішили стати саме ми. Крім того, додати новина про Ірпінь або інше місто на нашому порталі може будь-який читач. Це просто - досить натиснути на кнопку «Додати новину» заповнити запропоновані поля і можливо ваша новина про Ірпінь потрапить на першу сторінку нашого порталу.

Новини Ірпеня

Тепер доступні 24 години на добу, ми намагаємося дати можливість кожному жителю висловитися, якщо ж вашу новина про Ірпінь якимось чином не пропустили на головну сторінку, то це не означає, що ніхто її не побачить - ви завжди можете опублікувати її в блозі Ірпеня , залишити повідомлення на форумі або прокоментувати яку-небудь іншу новина про Ірпінь. Причому більшість дій ви можете зробити повністю анонімно!

Якщо у вас є питання або пропозиції щодо співпраці, то просимо звертатися до адміністрації порталу - ми завжди відкриті для спілкування.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS