Menu

Новини Ірпеня

Незалежний Інформаційний портал Ірпеня надає якісні і об'єктивні новини Ірпеня, і селищ, та міст регіону. З ростом регіону зростає і потреба у появі об'єктивних новин Ірпеня. Таким ресурсом вирішили стати саме ми. Крім того, додати новина про Ірпінь або інше місто на нашому порталі може будь-який читач. Це просто - досить натиснути на кнопку «Додати новину» заповнити запропоновані поля і можливо ваша новина про Ірпінь потрапить на першу сторінку нашого порталу.

Новини Ірпеня

Тепер доступні 24 години на добу, ми намагаємося дати можливість кожному жителю висловитися, якщо ж вашу новина про Ірпінь якимось чином не пропустили на головну сторінку, то це не означає, що ніхто її не побачить - ви завжди можете опублікувати її в блозі Ірпеня , залишити повідомлення на форумі або прокоментувати яку-небудь іншу новина про Ірпінь. Причому більшість дій ви можете зробити повністю анонімно!

Якщо у вас є питання або пропозиції щодо співпраці, то просимо звертатися до адміністрації порталу - ми завжди відкриті для спілкування.

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины