Погода: 21°C

Середа, 09 грудня 2015 11:50 Прочитано 2610 разів

Антикорупційна перевірка в Ірпені

Автор

9 грудня в м.Ірпінь з перевіркою прибули співробітники Національного антикорупційного бюро України. Так співпало, що візит правоохорнців припав на Всесвітній день боротьби з корупцією. Об'єктами перевірки на цей раз стали: відділ освіти Ірпінського міського виконкому та Ірпінський дитячий садок №3.  

Скоріш за все, причиною перевірки став показ сюжету програми "Інспектор Фреймут" на 1+1 про кричущі порушення в організації харчування дітей в Ірпінській середній школі №18, яка розташована в селищі Коцюбинське. Про це також писали на місцевому сайті Громада Приірпіння. Маєш право знати:  http://www.kotsubynske.com.ua/2015/12/03/inspektor-frejmut-na-kuhni-18-shkoly-kotsyubynskoho/'

Як стало відомо Порталу Ірпеня, в процесі сьогоднішньої перевірки були виявлені факти прийняття дітей до дитячого садка в обхід електронної черги. Про інші результати перевірки сподіваємось почути від співробітників НАБУ. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2610 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту