Погода: -1°C

Четвер, 22 грудня 2016 22:58 Прочитано 2280 разів

Громадські слухання: Громадськість напроцювала проект рішення по першому питанню громадських слухань на 28.12.2016р.

Автор Зореслав Замойський

Увага! 

Просимо долучитися усіх небайдужих до розробки проекту рішень на Громадські Слухання, щодо використання ІМР пайової участі в розвитку інфраструктури міста!!!

ПРОЕКТ №1
Sc1
http://irpen.net.ua/item/1956-gromadski-slukhannya-nachalas-pidgotovka-proektiv-rishennya-po-gromadskim-slukhannyam


Пояснення:
Відповідно до статей, 30, 40 Закону «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст 71 Бюджетного Кодексу України передбачено, що забудовники повинні до завершення будівництва сплатити до Бюджету розвитку міста кошти в розмірі від 4% до 10% собівартості будівництва на розвиток інженерної та соціальної інфраструктури.

В цих статтях, також чітко передбачено, що зменшення розміру сплати пайової участі ( зарахування виконаними роботами) відбувається лише в тому випадку якщо забудовник на виконуючи технічні умови видані йому комунальними підприємствами міста, змушений був виконати частину робіт по-за межами його земельної ділянки. Хочу звернути увагу, що в переважній кількості випадків це стосується водопостачання та водовідведення. Не можуть зараховуватися виконаними роботами садіння дерев у парках, купівля мінеральних добрив, чи реконструкція площі, яка не має відношення до забезпечення життєдіяльності об’єкту будівництва.
Також статтями 45 та 116-117 Бюджетного кодексу суворо заборонено здійснення розрахунків у негрошовій формі (тобто бартером, виконаними роботами, наданими послугами тощо)

Всупереч Чинному Законодавству Ірпінська міська рада прийняла Положення «про пайову участь замовників будівництва у розвитку інженерної та соціальної інфраструктури» яким в п. 3.1 Прикінцевих положень передбачила можливість зарахування пайової участі виконаними роботами, які не мають відношення до забезпечення життєдіяльності об’єкту будівництва.
Самого положення навіть не має на сайті ІМР .

Правда щось подібне без номеру та дати прийняття можна знайти тут вкінці документу натиснути «додаток»

http://imr.gov.ua/rishennya-miskoji-radi/2006-pro-vnesennya-zmin-do-rishennya-dvadtsyat-pershoji-sesiji-shostogo-sklikannya-irpinskoji-miskoji-radi-1192-21-vi-vid-15-listopada-2011-roku-pro-poryadok-zaluchennya-koshtiv-zamovnikiv-na-rozvitok-inzhenerno-transportnoji-i-sotsialnoji-infrastrukturi-m-irp

В зв’язку з цим, запропонований нами, Проект рішення №1 передбачає вилучення зазначеного пункту:
Вилучити із глави 3 ПОЛОЖЕННЯ Ірпінської міської ради
«Про порядок залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м.Ірпінь» статтю 3.1 У випадку проведення робіт (будівництва, реконструкції, ремонту) поза межами земельної ділянки на якій знаходиться об’єкт будівництва та необхідні для розвитку соціальної інфраструктури міста Ірпінь, розмір пайової участі може бути зменшений (зарахований) за рішенням Ірпінської міської ради, за умови попереднього надання актів виконання таких робіт, виконавчої та технічної документації, як таку, що не відповідає нормам статтей 30, 40 Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», унеможливлює ефективне та прозоре використання ресурсів громади, суперечить Бюджетному кодексу України, та призводить до недоотримання коштів до бюджету міста в особливо великих розмірах.

Просимо громаду, небайдужих людей включитися в процес обговорення запропонованого проекту.
Завтра буде поданий на розгляд наступний проект!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2280 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту