Погода: -1°C

Вівторок, 29 листопада 2016 14:37 Прочитано 11106 разів

Стало відомо, коли і де в Ірпені відкриють супермаркет "Новус"

Автор
Новус в Ирпене

В Ірпені відкриється новий супермаркет – «Новус». Відкриття планують на кінець січня наступного року. Про це у своєму коментарі «Порталу Ірпеня» повідомив партнер мережі «Новус», більш відомий в Ірпені як депутат міської ради та власник забудованої компанії «Синергія-2» Ігор Оверко.
Супермаркет розташовуватиметься за адресою: вулиця Мечнікова, 118 у ЖК «Синергія-2». Його площа складатиме 600 квадратних метрів, з яких 400 і буде, власне, торговельним залом.
Магазин став співвласністю Ігоря Оверка, Юрія Марченка та Олександра Заболотнього за угодою франчайзингу. Місце для розташування підібрано не випадково. Адже район вулиці Мечнікова в Ірпені має найбільшу щільність забудови багатоповерховими будинками і, відповідно, там мешкає багато людей.


Тепер в Ірпені побільшає торговельних супермаркетів. Відповідно збільшиться конкуренція, розшириться можливість вибору для покупців. Як це відобразиться на ціновій політиці, якості товарів та обслуговуванні клієнтів, покаже час.
З відгуків покупців київських магазинів цієї мережі, в продажу завжди свіжі м'ясо-молочні продукти, оскільки «Новус» працює лише з прямими постачальниками.
Торгівельна мережа «Новус» була заснована у 2008 році литовським холдингом «БТ Інвест». В Україні інтереси компанії представляє ТОВ «Новус Україна». Вона і продає франшизу на відкриття магазину.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 11106 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту