Погода: -1°C

Понеділок, 28 листопада 2016 17:51 Прочитано 2864 разів

Попередне засідання суду у справі Юрія Прилипка

Автор

28 листопада відбулося попередне засідання у кримінальній справі Юрія Прилипка. Як відомо селищному голові Гостомеля інкримінують заволодіння приватними коштами громадянина Олега Кошєлева в особливо великих розмірах шляхом шахрайства.

Справу розглядає судова колегія під головуванням судді Яни Шестопаловой. На засідання прибув прокурор Ірпінської прокуратури В. Кочетов, який підтримує в процесі державне обвинувачення. Також прибули потерпілий та його представник.
Саме судове засідання тривало недовго з причини неявки адвоката підсудного (надані були документи, що адвокат перебуває в іншому судовому процесі). Суд закрив засідання з мотивацію, що відсутність адвоката в процесі, де обвинувачують особу в скоєнні тяжкого злочину, є прямим порушенням права громадянина.
Наступне судове засідання призначено на 12.00, 8 грудня. Сторона потерпілого продовжує наполягати, що мав факт шахрайства внаслідок якого, Олег Кошелєв позбувся більше 1 мільйона гривень.
Сам Юрій Прилипко категорично відкидає пред’явленні йому звинувачення і заявляє, про спроби тиску на нього з боку прокуратури.
«Портал Ірпеня» продовжить висвітлення процесу Гостомельського селищного голови.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2864 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту