Погода: 8°C

Понеділок, 28 листопада 2016 08:53 Прочитано 2660 разів

Огорожі залізничної магістралі парканом в межах м. Ірпінь бути

Автор Наталія Черненко

Нещодавно поблизу платформи залізничної станції «Ірпінь» стався жахливий випадок – під колеса електрички потрапив учень 5-го класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 12.Подібні трагічні випадки траплялися і раніше на станціях Буча та Коцюбинське. Неуважність на залізничних коліях, які несуть підвищену небезпеку призводить до таких летальних наслідків.
Як доводить практика, лише фізичний бар’єр є ефективним стримуючим засобом для тих, хто має намір проігнорувати безпеку і переходить залізничні магістралі в недозволеному місці. Також паркан вздовж колій, зокрема, в межах міста, виключає раптову появу на шляху домашніх, сільськогосподарських тварин. Тому, встановивши паркан та закривши вільний доступ до зони підвищеної небезпеки можна врятувати не одне людське життя…
Щоб виключити подібні трагічні ситуації мешканці Ірпеня ініціювали збір підписів під петицією щодо встановлення паркану вздовж залізничної колії. Станом на 28 листопада петицію підписали 212 осіб з 300 необхідних.
І ось міська рада відреагувала на ініціативу громадськості і пообіцяла встановити паркан уздовж залізничних колій на станції «Ірпінь». Паркан буде встановлено за сприяння голови Ірпінської міської ради та місцевого депутата Страховського А.А.
Мабуть не зайвим буде такий запобіжний захід й на інших залізничних станціях, зокрема й Бучі. Це, звичайно, спричинить певні незручності під час переходу залізничних колій, але ж збереже комусь життя.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2660 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту