Погода: -1°C

Неділя, 27 листопада 2016 14:18 Прочитано 2197 разів

Тріумфальні арки — і жодного туалету

Автор Володимир Малишко

Написати цього листа мене спонукала наступна подія. Якось стою неподалік вокзалу, й мене запитує перехожий: «Я приезжий, подскажите, пожалуйста, где у вас туалет?». Я на мить зніяковів, бо знав, що вокзальний туалет давно закритий— і добре, бо то там від нечистот можна втратити свідомість.
—Вы знаете, у нас здесь нет туалета.
—Как, в центре нет туалета? — незнайомець здивовано подивився на помпезні колони, що рясніли по вулиці Шевченка…
—Знаете что, сходите в горсовет, там точно есть туалет,— і я пояснюю, де він знаходиться.
Незнайомець розгублено дивиться на мене, мовляв, на такі «процедури» ще ніколи не ходив до міськради й вирушає вказаним мною маршрутом.
Провівши поглядом незнайомця, несподівано здивувався, як можна було витратити на реконструкцію центру міста 200 мільйонів гривень і не передбачити громадської вбиральні.
Був час, коли над цією темою посміювалися, кажучи, «не біда, що в Ірпені немає клозета, зате он які дерева повиростали…». А тепер що? «Ходити» під колони. Воістину, хто збудує в центрі міста громадський туалет, той увійде в його історію.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2197 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту