Погода: -1°C

Понеділок, 21 листопада 2016 12:27 Прочитано 1885 разів

В Ірпені відкрилася виставка присвячена війні на сході країни

Автор Зореслав Замойский

З 21 по 25 листопада в залі засідань Ірпінської міської ради експонується виставка «Блокпост памяті». Експозиція присвячена подіям війни на сході країни, і включає в себе речі зібрані учасниками пошукової групи «Евакуація 200» та з наданих родичами особистих речей загиблих.В перший день роботи виставки зала була заповнена школярами ірпінських шкіл. Керівник ГО «Цитадель» Павло Нетьосов розповідав дітям про характер та походження експонатів, присутнім демонстрували документальне відео подій літа 2014 року під Іловайськом.

За словами Павла Нетьосова виставка працює за підтримки громадських організацій учасників війні на сході та афганців. та небайдужих людей. «Тут є речі з війни. Савур-Могила, Іловайськ, Маріуполь, Дебальцеве, Донецький аеропорт. Експонати покладені в ящики з під снарядів. Друга частина це особисті речі чотирьох загиблих бійців, які ми отримали від їхніх рідних. Ми також акцентуємо увагу учнів та усіх відвідувачів на книзі пам’яті в якій містяться імена усіх загиблих на війні 3200 українських як військовослужбовців Збройних Сил, так і бійців добровольчих батальйонів».

Дивлячись на предмети війни та слухаючи розповіді учасників, присутніми відчувається велика актуальність припинення війні на сході України та потреба збереження пам’яті про полеглих на фронті.

 

block post 2

 

block post 3

 

block post 4

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1885 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту