Погода: 0°C

Вівторок, 08 листопада 2016 15:51 Прочитано 2709 разів

В Ірпені триває голосування за проекти громадського бюджету

Автор Зореслав Замойский

      В Ірпені триває голосування за подані проекти громадського бюджету міста. Воно буде тривати до 13 листопада.
      Як вже повідомляв «Портал Ірпеня», до участі до голосування дійшло 67 проектів, з них у категорії до 50 000 гривень – 29 проектів, у категорії від 50 000 до 150 000 гривень – 38 проектів.
Голосування відбувається з 09.00 до 17.00 в робочі дні на першому поверсі Ірпінської міської ради. Ті, хто бажає проголосувати при собі мають мати паспорт+ідентифікаційний номер, ті, хто не має ірпінської реєстрації мають також подати документи, які підтверджують, що вони мешкають, працюють або навчаються в місті. Також можна проголосувати в електронному режимі: http://initiativ.e-dem.in.ua/irpin/in

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2709 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту