Погода: 0°C

Вівторок, 08 листопада 2016 10:27 Прочитано 3700 разів

Приірпіння втратило ще одного Воїна, який учора загинув на Донеччині

Автор Юрій Єрмолаєв

     Лейтенант Андрій Блонський служив розвідником в 11-му батальйоні. Він народився і виріс на Баланівці (мікрорайон Гостомеля), де мав багато друзів та приятелів, які любили та поважали його за веселий і легкий характер, щирість, щедрість та вроджене почуття справедливості.
     З 1991 по 1997 рік Андрій навчався в Київському вищому інженерному училищі, але службу розпочав у повітрянодесантних військах, на посаді командира взводу.

Media    Після побиття студентів на Майдані не зміг спокійно сидіти вдома, тому активно долучився до боротьби з режимом Януковича. Пройшов ці буремні події у складі «Сотні Лева», на той час одного з найбільш боєздатних і високоорганізованих підрозділів, у чому є чимала заслуга Блонського. Він завжди йшов попереду в сутичках з «Беркутом», був неодноразово поранений, отримав контузію. Можливо, іншого це б зупинило – та тільки не його! І вже 9 травня 2014 року, разом зі львівською групою добровольців, при мінімальному озброєні та споряджені, Андрій вирушив на передову до Слов’янська, де тоді точилися запеклі бої за звільнення міста. Потім був штурм гори Карачун, яку вдалося взяти лише з третього разу та утримувати, незважаючи на організаційний параліч перших днів війни...

2 blonsky

     Згодом підрозділ Андрія «300 спартанців» став на той час доволі відомим серед бійців на передовій у передмісті Донецька. І серед наших, і серед ворогів, яким вдалося дивом вижити після знайомства з ним – то ж запам’ятали назавжди! Особливо значних втрат зазнала банда «Сомалі», яка була їх особистим ворогом. Російські куратори приділили належну увагу хоробрим і рішучим відчайдухам – за голову кожного з них були визначені солідні грошові винагороди, хлопці підпали під «плановую разработку» спеціалістів-м’ясників «старшого брата». У результаті цього Блонський залишився одним з небагатьох, хто вижив з легендарного підрозділу цієї клятої війни, бойовий шлях якого вже навічно вписано в новітню історію боротьби України за свою Незалежність.

3 blonsky

     Війна – річ командна, тому офіцеру вже зі значним бойовим досвідом нічого більше не залишалося, як йти до підрозділу ЗСУ, а оскільки доброволець – до добробату. Ним став не менш легендарний 11 БТРо «Київська Русь» – команда добре вмотивованих і відважних бійців, та ще й земляків. Там він уже був нагороджений. Розвідка. У цьому був весь Андрій – завжди попереду, завжди на грані – непримиримий і безкомпромісний до несправедливості та ворогів...

4 blonsky

     Низький уклін тобі, Андрію, від народу нашої країни! Честь, хвала і велике спасибі твоїм батькам за вірного сина України! І, дай Боже, щоб твій син проніс крізь своє життя вірність, відданість і любов до Батьківщини, ніколи не забув, за кого поклав життя його батько. У всьому іншому ми, громада, йому допоможемо.
Царство тобі Небесне, брате, спочивай з Миром! Вічна тобі пам’ять!
Слава Україні! Героям Слава!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3700 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту