Погода: 0°C

П'ятниця, 04 листопада 2016 07:52 Прочитано 4401 разів

За отримання закордонного паспорта тепер доведеться заплатити більше

Автор

В Ірпінському відділі Державної міграційної служби України несподівано підвищили ціни за послуги з отримання паспорта для виїзду за кордон.
Тим, хто почав оформлювати документи і вже сплатив вартість послуг, посадові особи відділу говорять на особистому прийомі, що тарифи змінені наказом Державної міграційної служби України, тому потрібно доплатити. Зокрема, ірпінець Сергій Петелько, який звернувся за отриманням закордонного паспорта, в коментарі «Порталу Ірпеня» зазначив: «Цими днями заплатив 398 гривень за отримання документа, а ось сьогодні вранці дізнався, що маю доплатити ще 165. Через ці доплати фактично зупинилася робота усього паспортного столу».
Як вдалося з’ясувати нашому кореспонденту, зранку дійсно був збій у роботі відділу ДМС саме через те, що людей направляли доплачувати гроші за послуги. Проте після 14-ї години робота продовжилася в нормальному режимі. Коментар від цієї служби взяти не вдалося з причини відсутності керівництва на робочому місці.
Як уже повідомляв «Портал Ірпеня», на сьогодні начальника Ірпінського відділу ДМС відсторонено від посади за підозрою в отриманні неправомірної вигоди, слідство ведуть органи поліції та прокуратури.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 4401 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту