Погода: 0°C

Середа, 02 листопада 2016 10:47 Прочитано 2322 разів

Під Гостомелем – «розбірки» водія з поліцією, у Бучі – п’яний кермувальник з коноплями

Автор Юрій Гонта

     На КП «Гостомель» співробітники поліції увечері зупинили автомобіль BMW з іноземними номерними знаками, щоб перевірити документи. Проте водій відмовився їх показати. Водночас він зателефонував своїм «товаришам», які згодом приїхали – і почалися «розбірки».
     Правоохоронці вимушені були викликати підмогу. На жаль, дійшло до рукоприкладства. Одному із нападників розсікли брову, після чого він почав втрачати свідомість. На місце пригоди прибула карета швидкої медичної допомоги, потерпілого хотіли доставити до лікарні, але співробітники поліції забрали чоловіка до РВВС. За ними вирушили й ті, хто приїхав на підмогу (до речі, на їхніх машинах теж іноземні номери). Очевидці стверджують, що затриманий входить до лав ДКУ (Дорожній контроль України).

     Також учора увечері в Бучі для перевірки документів співробітники поліції зупинила автомобіль Аudi з іноземними номерними знаками. Як з’ясувалося, водій перебував у стані алкогольного сп'яніння. Від проходження попереднього аналізу за допомогою алкотестера він відмовився. Водночас під час перевірки у нього знайшли пакет із речовиною рослинного походження, зовні схожою на коноплі.

ДТП Конопля

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2322 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту