Погода: 0°C

Вівторок, 01 листопада 2016 16:22 Прочитано 1743 разів

Замість ще однієї багатоповерхівки на комунальній землі збудувати школу: розпочати збір підписів

Автор Зореслав Замойский

Мешканці будинків по вулиці Суворова, 1-о, 1-р, Чехова, 27 почали збір підписів за будівництво школи на території 1,5 га земельної ділянки, яка незаконно була передана в оренду будівельній фірмі «Білдгрупменеджмент».

Media
Рік тому громада активно виступала за те, щоб на цій землі лишався ліс. Проте на минулому тижні він був зрубаний. Це відбулося з порушенням чинного законодавства. Місцева громадськість вирішила боротись за використання землі, що перебуває у комунальній власності. Тому висунута пропозиція та почато збір підписів на єдиному сайті місцевих петицій з вимогою збудувати на цих 1,5 га школу: ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ
Враховуючи той фактор, що в місті бракує шкіл, учні навчаються у дві зміни, будівництво нової школи є необхідним.
Забудовник, отримуючи прибутки від бізнесу, вкладатиме їх у фінансування каральних загонів-тітушок, їх місцеві мешканці бачили не так давно, під час вирубки лісу. Тому нехай краще місцева влада подбає про громаду та підростаюче покоління і візьметься за будівництво нової школи.(Видео)
Ось як прокоментував у мережі Facebook громадський активіст Євген Мельничук:
«Я в шоке от событий по факту избиений двух женщин в Коцюбинском, но я подписал и петицию про строительство школы, на том участке, который местные БАНДИТЫ пытаются отжать у ГРОМАДЫ на ул. Суворова, около парка Центрального, и построить там несколько многоэтажек, а потом часть выручки потратить на ТИТУШЕК, которые потом будут нападать на ГРОМАДУ.
Я за ШКОЛУ, Я против ТИТУШЕК».

За одну добу петиція зібрала 51 підпис, усі, хто бажає, можуть долучитися для якнайшвидшого збору необхідних 300 підписів.

Обов'язково перевіряйте свій  ГОЛОС після того, як натиснулі ПІДПИСАТИ !

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1743 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту